کرم پیشگیری کننده سوختگی پای کودک wee

کرم پیشگیری کننده سوختگی پای کودک wee، بدون ایجاد حساسیت پوستی

 

این پماد حاوی مواد زیر است :

 

زینک اکساید 10% : از عوامل پیشگیری کننده آسیبهای پوستی میباشد.

مهم تر از همه این است که کرم های کودک wee فاقد نگهدارنده شیمیایی پارابن است چرا که این ماده سرطان زا میباشد و در ایجاد حساسیت های پوستی دخیل است.

pH این کرم هماهنگ با اسیدیته پوست میباشد.

 

روغن جوانه گندم : غنی ترین منبع ویتامین  E در میان روغن های گیاهی است. مواد مغذی این روغن، سیستم ایمنی و دفاعی را تقویت میکند و به طور موثری جریان خون را افزایش داده و از اثرات تحریک کننده ادرار و مدفوع روی پوست لطیف کودک پیشگیری مینماید. همچنین با حفظ رطوبت پوست مانع خشکی و آسیب به پوست حساس کودکان میشوند.

 

گل همیشه بهار : یا کالاندولای موجود، ضمن ایجاد عطر و بوی مطبوع، موجب تقویت اثرات ضد التهابی آن میشود. مواد موجود در این گیاه سبب التیام قرمزی و ادرار سوختگی میشود.

 

روغن بادام : سرشار از ویتامینهای E و B میباشد. سریع جذب میشود و معمولا ایجاد حساسیت نمیکند. این روغن باعث حفظ رطوبت پوست ناحیه پوشک کودک میگردد.

 

نحوه مصرف :

بعد از هر بار تعویض پوشک به پوست ناحیه مربوطه از این کرم مالیده شود تا احتمال ابتلا به سوختگی و حساسیت در این بخش به حداقل برسد.

- جهت استفاده از این کرم ابتدا محل پوشک را با آب ولرم و صابون مخصوص بدن نوزادان بشویید و پس از خشک شدن به مقدار کافی از این کرم به قسمتی از پای کودک که در تماس مستقیم با ناحیه پوشک است بمالید

- دور از نور و گرما نگه داشته شود.

- از تماس با چشم بپرهیزید

- جهت استعمال خارجی میباشد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کرم پیشگیری کننده سوختگی پای کودک wee

  • میزان فروش: 798
  • تولید کننده: wee
  • مدل کرم
  • موجودی: 2
  • کد محصول : 7285

برچسب ها: کرم پیشگیری کننده سوختگی پای کودک wee