تبدیل توالت فرنگی کودک

نمایش:
مرتب کردن براساس:

لگن آموزشی کودک سامر - Summer

لگن آموزشی کودک سامر – Summer کمک به ایجاد حس استقلال و افزایش اعتماد به نفس در کودک  ..

0 تومان

صندلی توالت موزیکال کودک سامر - Summer

با خرید صندلی توالت موزیکال کودک سامر - Summer به بهترین شکل، عادتهای بهداشتی را به فرزندانتان آموزش..

0 تومان

لگن آموزشی کودک سامر + جای دستمال توالت - Summer

لگن آموزشی کودک سامر + جای دستمال توالت - Summer ، چند منظوره مناسب برای آموزش عادت های بهداشتی مهم ..

0 تومان
تبدیل توالت فرنگی کودک

توالت فرنگی کودک و تبدیل توالت فرنگی جزو لوازم بهداشتی کودکانه محسوب میشود که برای آموزش و بالا بردن مهارت کودک مورد نیاز است.

استفاده از توالت یکی از مهارتهایی است که می بایست به کودک آموزش داده شود. قبل از اینکه کودک را از پوشک بگیرید باید به او یاد بدهید چگونه از توالت فرنگی استفاده کند. اغلب توالت فرنگی ها از پلاستیک مرغوب و فشرده با نشیمن گاه نرم هستند تا از تماس مستقیم پوست حساس کودک با توالت جلوگیری شود. توالت فرنگی کودک در انواع مختلف همراه با امکانات متفاوت موجود میباشد. توالت فرنگی ساده و چند کاره . که جابجایی آن نیز بسیار ساده است و در مسافرت نیز قابل استفاده است. تولیدکنندگان این ابزار آموزشی در جهت تشویق هر چه بیشتر کودک ابتکارهایی به کار گرفته و امکاناتی روی توالت فرنگی کودک قرار دادند. از جمله موزیکال بودن ، کتابخوان ، جای دستمال توالت و حتی برخی از آنها دکمه تخلیه آب هم دارند. طراحی زیبا و بچه گانه بهمراه رنگ بندی شاد و جذاب سایر ویژگیهای این توالت فرنگی ها می باشد. هنگام خرید توالت فرنگی کودک به نکات زیر توجه کنید تا پس از رشد کودک هنوز هم قابل استفاده باشد:

*حتی الامکان چند منظوره باشد، بعنوان مثال کودک بتواند در قالب صندلی نیز از آن استفاده کند.

* تحمل وزن قابل قبولی داشته باشد.

*براحتی قابل حمل باشد.

*فضای کمی اشغال کند.

اگر می خواهید کودکتان روش استفاده از توالت را یاد بگیرد و دیگر از پوشک استفاده نکند ، اگر می خواهید مهارت کودکان افزایش یابد و حس بزرگ شدن در کودک القا شود می توانید از تبدیل توالت فرنگی جهت استفاده کودکان از توالت فرنگی بزرگسالان استفاده کنید. این تبدیلها اغلب نشیمن گاه نرمی دارند و شکل و رنگ بندی آنها طوری است که کودک تشویق شود از توالت فرنگی استفاده کند.