ایمنی کودک در منزل

نمایش:
مرتب کردن براساس:

پارک بازی و نرده محافظ کودک hauck

پارک بازی و نرده محافظ کودک hauck ، یک فضای بازی مهیج و محافظ کودک نوپا در مقابل خطرات احتمالی &n..

0 تومان
ایمنی کودک در منزل

برقراری امنیت کودکان همیشه یکی از دغدغه های اصلی والدین است. آنها سعی می کنند شرایط ایمن برای کودک خود فراهم آورند اما گاهی اوقات یک لحظه غفلت سبب آسیب رسیدن به کودک می شود. نوزادان و کودکان درک صحیحی از محیط اطراف خود ندارند و نمی توانند تشخیص دهند برخی اجسام و مکانها برای آنها خطرناک است و موجب می شود صدمه جدی به آنها وارد شود ، حتی ممکن است جان آنها را به  خطر بیاندازد.

 اولین محیطی که کودک با آن ارتباط برقرار میکند ، خانه است. در جای جای منزل خطراتی در کمین کودکان است و والدین می توانند شرایطی ایجاد کنند که امنیت کودک را تامین کند. امروزه محصولات متنوعی با هدف تامین سلامت و امنیت کودک هنگام روبرو شدن با مکانها و اجسامی که برای کودک خطرآفرین هستند، تولید شده است.

کودک پس از 9 ماهگی کنجکاو می شود و دوست دارد به همه چیز سرکشی کند ، در کابینت ها و کشوها را باز می کند و وسایل آن را بیرون میریزد ، به یخچال سر میزند ، شیر اجاق گاز را میچرخاند که بسیار خطرناک است . به این ترتیب آشپزخانه مخاطره آمیز ترین مکان منزل تلقی می شود. اما جای هیچگونه نگرانی نیست با انواع محافظ اجاق گاز ، محافظ درب یخچال ، قفل کابینت و کشو موجود در بازار سیسمونی براحتی میتوانید کودک خود را در امان نگهدارید.

کودک نوپا با گرفتن دستان خود به لبه صندلی ، انواع میز ، مبل و سایر مکانها سعی می کند ایستادن و سپس راه رفتن را یاد بگیرد. این وسایل ممکن است لبه های تیز داشته باشند و به کودک شما آسیب برسانند. استفاده از محافظ ضربه گیر گوشه لبه میز و شیشه یک راه حل مناسب است. محافظ شومینه ، محافظ تخت ، پوشش پریز برق و گارد و نرده محافظ  در و پله سایر لوازمی است که در دسته ایمنی کودک قرار دارد.