تشک بازی کودک / چادر بازی

نمایش:
مرتب کردن براساس:

تشک بازی کودک وین فان طرح جنگل – Jungle Pals Playmat winfun

تشک بازی کودک وین فان طرح جنگل ، محلی مناسب برای بازی و خواب کودکتان   تشک بازی علاوه بر ..

0 تومان

تشک بازی کودک پیانو فیشر پرایس - Fisher price

تشک بازی کودک پیانو فیشر پرایس -  Fisher price، با آویزهای رنگی و پیانوی موزیکال   ت..

0 تومان

پارک بازی و نرده محافظ کودک hauck

پارک بازی و نرده محافظ کودک hauck ، یک فضای بازی مهیج و محافظ کودک نوپا در مقابل خطرات احتمالی &n..

0 تومان

تشک بازی کودک طرح گرل

تشک بازی کودک طرح گرل با هدف بکارگیری حس لامسه ، دیداری و سرگرمی نوزاد طراحی شده است. یک نوزاد از..

0 تومان
تشک بازی کودک / چادر بازی

تشک بازی نوزاد که به آن پلی جیم هم گفته می شود یک مرکز بازی فوق العاده سرگرم کننده برای نوزاد و کودک محسوب می شود. اجزای تشکیل دهنده تشک اسباب بازی نوزاد شامل موارد زیر است:

  • یک زیرانداز مسطح نرم که محل خوابیدن ، دراز کشیدن و نشستن کودک می باشد، جنس آن از پارچه های لطیف و ضد حساسیت است زیرا تماس مستقیم با بدن نوزاد دارد.
  • یک یا دو کمان پارچه ای نرم بالای تشک تعبیه شده و چند عروسک مخملی یا پولیشی ، دندانگیر و جغجغه به آن آویزان است.

برخی مدلهای تشک بازی کودک دارای عروسکهای موزیکال هستند و تمامی اسباب بازیهای آویزان شده قابلیت جدا شدن دارند. حتی در برخی مدلها جغجغه و دندانگیر به گوشه های تشک وصل شده است.

زیرانداز تشک بازی به شکلهای مختلف حیوانات مانند پروانه ، حلزون ، لاک پشت ، کرم ابریشم ، شبیه به انواع گل ، به شکل گرد ، مربع و مستطیل طراحی شده اند حتی در برخی مدلها لبه هایی برای تشک در نظر گرفته شده تا از حرکت کردن کودک و بیرون غلتیدن او جلوگیری شود.

رنگ بندیهای شاد بکار رفته در انواع تشک بازی نوزاد نظر او را جلب کرده و موجبات سرگرمی کودک فراهم میشود.

پلی جیم علاوه بر سرگرمی کودک به تقویت حس شنوایی ، بینایی ،حرکت دست و پای کودک ، هماهنگی بین حرکت دست و چشم کودک کمک می کند.

به طور کلی پلی جیم نوزاد از بدو تولد قابل استفاده است. در ابتدای تولد، نوزاد را به پشت درون تشک بازی می خوابانند و با اسباب بازی هایی که روی کمان است سرگرم می شود، پس از 4 ماهگی که نوزاد توانایی غلتیدن دارد و روی سینه قرار می گیرد از لوازم بازی که به زیرانداز وصل است استفاده می کند و پس از 6 ماهگی که توانایی نشستن کسب می کند کمانها ، عروسک ؛ جغجغه و دندانگیر از تشک جدا شده و کودک بصورت نشسته می تواند با آنها و سایر وسایل خود بازی کند. کاربرد دیگر این تشک استفاده در مسافرت و گردش خارج از منزل است که بعنوان یک مکان بازی تمیز بکار میرود.