تاب بازی کودک

نمایش:
مرتب کردن براساس:

تاب برقی نوزاد ماستلا – Mastela Deluxe Portable Swing

تاب برقی نوزاد ماستلا – Mastela، یک گهواره برقی موزیکال، با آویزهای پولیشی و نرم   ..

0 تومان
تاب بازی کودک

تاب و سرسره وسایلی هستند که در فضاهای عمومی برای بازی کردن کودکان قرار داده شده اما گاهی اوقات می خواهیم کودکمان در خانه و فضای حیاط نیز از این اسباب بازی مفرح بهره گیرد و لحظات شاد و سرگرم کننده ای برای او فراهم شود. به همین منظور می توانید تاب بازی خانگی خریداری کنید. تاب یک وسیله بازی است که همه کودکان و حتی بزرگسالان از بازی کردن با آن لذت می برند و دوران کودکی بسیار بیاد ماندنی برای همگان رقم زده است.

انواع تاب بازی وجود دارد که ظاهر آنها برای سنین مختلف، متفاوت است.

تاب بازی ویژه کودکان نوپا ، تاب بازی بچه گانه ، تاب هایی که در پارکهای عمومی وجود دارد و در ابعاد بزرگتر تاب زنجیری که در پارک شهر وجود دارد نمونه هایی از این اسباب بازی محسوب می شوند. تاب بازی کودکان نوپا مانند یک کاسه طراحی شده که جاهایی برای رد شدن پای کودک در نظر گرفته شده است. جلوی کودک مانعی قرار داده شده به همراه کمربند ایمنی ، تا مراقبت لازم از کودک به عمل آید.

اگر برایتان سوال پیش آمد که کودک از چه زمانی می تواند روی تاب نشسته و از تاب خوردن لذت ببرد باید بگوییم که وقتی کودک شما اصطلاحا گرفته و توانایی نشستن پیدا کرد یعنی حدود 8 الی 9 ماهگی ، می توانید برای سرگرم شدن کودکتان او را در تاب بنشانید. اگر کودک احساس ترس نمود ، او را مجبور به نشستن نکنید و بلافاصله او را خارج کنید.

برا خرید تاب بازی خانگی ، به ایمن بودن آن کاملا دقت کنید زیرا احتمال افتادن کودک و آسیب رسیدن به او وجود دارد. کمربند ایمنی و گارد جلوی تاب کمک بسیاری به نگهداشتن کودک می کند.

البته به جز لوازم معمول که روی همه تاب ها وجود دارد ، برخی انواع مدل تاب بازی کودکان امکانات اضافی مانند موزیکال بودن دارند که موجب شده اندکی قیمت آنها با تاب معمولی تفاوت داشته باشد.