آویز تخت کودک

نمایش:
مرتب کردن براساس:
کاپ چسبنده طرح ماهی برند ساسی - Sassy -12 %

کاپ چسبنده طرح ماهی برند ساسی - Sassy

کاپ چسبنده طرح ماهی برند ساسی – Sassy، مناسب کودکان 6 تا 24 ماه   کاپ چسبنده ساسی، ..

85,000 تومان 75,000 تومان

آویز موزیکال تخت کودک Tob طرح اقیانوس

آویز موزیکال تخت کودک Tob طرح اقیانوس   نوزادان در بدو تولد اغلب خواب هستند. غذا و خواب د..

0 تومان

آویز موزیکال تخت کودک مدل زنبور Winfun

با خرید آویز موزیکال تخت کودک مدل زنبور Winfun خوابی آرام و لذت بخش را به کودکتان هدیه دهید. &nbs..

0 تومان
آویز تخت کودک

آویز تخت کودک وسیله دیگری است که همراه با سیسمونی نوزاد خریداری می شود. آویزهای تخت نوزاد انواع مختلفی دارند که شامل آویز موزیکال تخت کودک ، آویز عروسکی تخت نوزاد ، آویزی که بر روی کریر نوزاد نصب میشود (البته برخی کریرها هستند که خودشان آویز دارند و نیازی به تهیه آویز جداگانه نیست). اغلب این آویزها بالای تخت نوزاد ی گهواره نصب می شوند و با پخش موزیک بسیار ملایم و آرام و چرخش عروسکها یا هر چیز دیگری که به آن متصل است خواب کودک را عمیق تر کرده و آرامش کودک را فراهم می کنند.

هنگام انتخاب و استفاده از آویز تخت نوزاد نکاتی را در نظر بگیرید:

  • عروسکهایی که به آویز متصل هستند بزرگ انتخاب نکنید تا در صورت افتادن روی کودک آسیبی به او وارد نشود.
  •  اگر ارتفاع تخت نوزاد کم باشد و آویزها به صورت نوزاد نزدیک باشند لازم است پس از 6 ماهگی آویز را از تخت جدا کنید زیرا در شش ماهگی کودک توانایی گرفتن اشیا را دارد و می تواند عروسکها یا اسباب بازی هایی که به آویز متصل هستند را کشیده و از آویز جدا کند. حتی ممکن است به صورت او آسیب وارد شود.
  • توصیه می شود عروسکهایی که به آویز متصل است از جنس مخمل نرم و پولیشی یا نمدی انتخاب کنید تا کودک بتواند پس از استفاده بصورت آویز به عنوان عروسک جداگانه نیز با آن بازی کند.
  • موزیکال بودن آویز ، آن هم موزیک آرام علاوه بر اینکه توجه کودک را جلب کرده و او را ساکت می کند، به هنگام خواب موب عمیق تر شدن خواب نوزاد خواهد شد.
  • آویز ، چرخش ملایمی داشته باشد تا کودک را سرگرم کرده و به تسریع خواب او کمک کند. امروزه آویزهایی در بازار موجود است که سرعت چرخش آن را می توانید تنظیم کنید.

برای مشاهده مدلهای آویز تخت کودک با نمد و آموزش ساخت آنها به مطلب معرفی چند ایده جذاب برای تزیین درب اتاق کودک در مجله ایران بازار مراجعه کنید.