خواب و حمام

نمایش:
مرتب کردن براساس:

کیسه زیپی پوششی زیر تختی مارگون - Margoun 47L Under -Bed Organizer Zipped Storage

کیسه زیپی پوششی زیر تختی مارگون مناسب برای نگهداری وسایل - Margoun 47L Under -Bed Organizer Zipped S..

39,000 تومان

پتو بافتنی طرح پری دریایی مارگون - Margoun Knitted Mermaid Tail Blanket for Adults

پتو بافتنی طرح پری دریایی مارگون مخصوص بزرگسالان - Margoun Knitted Mermaid Tail Blanket for Adults ..

68,000 تومان

جا لباسی مکعبی

جا لباسی مکعبی یکی از بهترین روشها برای مرتب کردن و قرار دادن لباسها استفاده از جا لباسی میباشد. ..

0 تومان
خواب و حمام

به مهمترین عناصری که در اتاق خواب مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد اعم از پتو, لحاف, بالش, روتختی و تشک ,کالای خواب گفته می‌شود. از آنجایی که در زندگی ماشینی امروز کمی وقت استراحت تنگ تر شده است. از این رو با بالا بردن سطح کیفی کالای خواب می توانید زمان کمی را تا حد بسیاری جبران کنید و آن راهکار مهم جزء بالا بردن سطح کیفی کالای خواب نمی باشد.

قبل از هر کاری باید یک تشک مناسب برای خواب مناسب تهیه کنید یکی از عوامل مهم که جهت نرسیدن به خواب کامل می باشد استفاده از تشک های کالای خواب می باشد که هوا به خوبی در آن‌ها جابه‌جا نمی‌شود. در واقع بهترین تشک ها آن دسته از تشک هایی هستند که از جنس لاتکس ساخته شده باشند. یکی دیگر از عوامل ایجاد کننده خواب نامناسب استفاده از بالش نامناسب در کالای خواب می باشد بالش مناسب باید از موادی مانند لاتکس طبیعی ساخته شده باشد تا اثرات مناسب برای یک خواب مناسب را داشته باشد . با انتخاب یک کالای خواب مناسب که طبق تحقیقات به عمل آمده کالایی مناسب می باشد که نه زیاد سفت باشد و نه خیلی نرم به میزان بهره وری در کار و سلامت بدنتان کمک کنید. همواره بدانید که یک خواب دلچسب و یک فعالیت ایده‌آل نیازمند یک کالای خواب مناسب می باشد.

یکی دیگر از عواملی که می‌تواند باعث افزایش سطح کیفی خواب شود طراحی مناسب اتاق خواب و علی الخصوص کالای خواب می باشد شما می توانید با طراحی مناسب و استفاده از رنگ های آرامش بخش علاوه بر زیبا کردن اتاق خواب باعث افزایش راندمان سطح  کیفی خواب هم شوید