کتاب جامعه شناسی هنر شیوه های دیدن - اثر دیوید انگلیس و جان هاگسون

کتاب جامعه شناسی هنر شیوه های دیدن - اثر دیوید انگلیس و جان هاگسون

کتاب جامعه شناسی هنر شامل 13 مقاله در حوزه جامعه شناسی هنر می باشد که در دو بخش نظری و پژوهشی طبقه بندی می شوند. در این کتاب، پرسش ‌های اساسی جامعه شناسی هنر مورد بررسی قرار می گیرند. برخی از پرسش ها عبارتند از؛ هنر چست؟ چه چیزی به عنوان هنر شناخته می شود و چه چیزی خیر؟ تعیین کننده هنر بودن یا نبودن چیزی چه کسی است؟ پیوند بین هنر و جامعه چگونه می باشد؟ تاثیر پذیری هنر از جامعه چگونه است؟ هنر چگونه می تواند روابط اجتماعی را دستخوش تغییر کند؟ شیوه برخورد جوامع مختلف با هنر به چه صورت می باشد؟

مقالات کتاب در واقع ارائه کننده پاسخ های مختلفی است که نظریه پردازان به این پرسش ها داده اند و هدف این کتاب، بررسی این موضوع است که مطالعه ی جامعه ‌شناختی هنر امروزه در چه شرایطی می باشد و در آینده به کجا خواهد رسید. رابطه ی جامعه شناسی و مطالعات فرهنگی، در کتاب جامعه شناسی هنر از زوایای مختلف مورد بررسی قرار گرفته است. این اثر در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات توسط دکتر جمال محمدی به فارسی ترجمه شده است.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کتاب جامعه شناسی هنر شیوه های دیدن - اثر دیوید انگلیس و جان هاگسون

  • میزان فروش: 113
  • تولید کننده: ایران
  • مدل جامعه شناسی
  • موجودی: 0
  • کد محصول : 5238

این محصول فعلا در انبار موجود نیست در صورتی که شما دارای این محصول هستید میتوانید با عضویت به عنوان فروشنده این محصول را در ایران بازار به فروش برسانید


برچسب ها: کتاب جامعه شناسی هنر شیوه های دیدن - اثر دیوید انگلیس و جان هاگسون, جامعه شناسی, جامعه شناسی