رساله مصور کودکان ویژه پسران

رساله مصور کودکان ویژه پسران ( ویژه دوره اول و دوم ابتدایی)

 

مجموعه رساله مصور کودکان (پسر و دختر)؛ دو اثر جدید کانون نشر احکام وابسته به موسسه اطلس تاریخ شیعه به چاپ رسیده است.
آنچه در این مجموعه خواهید دید، آشنایی مختصری با بخشی از احکام نورانی دین مقدس اسلام است که از کتاب «رساله مصور» تهیه و سعی شده با بیانی ساده و متناسب با سن دانش آموزان ابتدایی باشد، اما بی نیاز از یاری والدین آنها در آموزش و تفهیم نمی باشد.مجموعه حاضر گامی است در راه تحوّل آموزش دین با هدف آسان سازی یادگیری و عمل به احکام که به شیوه ای نو، همراه با تصاویر آموزشی و کمک آموزشی، جداول و نمودارهای کاربردی با زبانی شیوا و روان به بیان احکام مورد نیاز کودکان و نوجوانان پرداخته است.
این مجموعه به صورت مجزا، یک جلد برای پسران و یک جلد برای دختران در قطع جیبی به چاپ رسیده است. موضوعات آمده در جلد پسران وضو، نماز و مسجد بوده و در جلد دختران وضو، نماز، مسجد و حجاب و دارای جداول آموزشی می باشد.

 کتاب رساله کودکان (پسران) شامل مباحث تقلید، وضو، نماز، احکام مسجد و نماز جماعت است که در آن واجبات اولیه وضو و نماز به صورت مصور ارائه شده و از گرافیک خاص و نقاشی متنوع در آن استفاده شده است و دارای جداول آموزشی است.

پیشنهاد ویژه برای هدیه فرهنگی مسجد به کودکان پسر 

کتابی مناسب هدیه‌دادن در مراسم جشن تکلیف 

بیان شیوا و روان احکام کودکان و نوجوانان

گامی در راه تحول آموزش دین

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

رساله مصور کودکان ویژه پسران

  • میزان فروش: 106
  • مدل مصور
  • موجودی: 0
  • کد محصول : 9432

این محصول فعلا در انبار موجود نیست در صورتی که شما دارای این محصول هستید میتوانید با عضویت به عنوان فروشنده این محصول را در ایران بازار به فروش برسانید


برچسب ها: رساله مصور کودکان ویژه پسران