آموزش احکام ویژه دختران

آموزش احکام ویژه دختران از محمد حسن فلاح زاده

 

دستیابی به رشد و کمال و پرواز در آسمان رستگاری و سعادت، تنها در پرتو علم و عمل به دستورات و رهنمودهای اسلام عزیز و حرکت بر صراط روشن آیین محمدی (صلی الله علیه و آله و سلم) امکان پذیر است. اسلام دینی کامل، صالح و به هم پیوسته است و روح عطشناک جوان برای یافتن پاسخ به پرسش‌هایش همواره در پی مرجعی قابل اعتماد است.

آنچه امروزه به نام «رساله توضیح المسائل» از مراجع تقلید در دسترس مردم قرار می‌گیرد، از ثمرات رنج و تلاش‌های فراوان ایشان است؛ و از آنجا که برای مطالعه و مراجعه عموم و بیش از پنجاه سال پیش (از لحاظ نثر) نگاشته شده تغییر چندانی در شیوه نگارش آن داده نشده است. لذا نسل جوان نمی‌تواند با لغات مشکل و نامانوس و عبارت‌های پیچیده آن رساله‌ها ارتباط برقرار کند.

برای رفع نیاز نسل امروز و برای پاسخگویی به بخشی از سؤالات جوانان در باب مسائل فقهی و احکام و عبادات، کتاب «آموزش احکام ویژه دختران» تدوین شده که دختران را در راه استفاده بهتر از رساله‌های عملیه کمک می‌کند و در عین حال امکان شناخت نظر مراجع بزرگ تقلید را برای مقلدان آنان فراهم می‌آورد.

این کتاب پس از بیست سال چاپ و انتشار جایگاه مناسبی در میان علاقمندان یافته است و با توجه به نثر روان و تقسیم بندی درسی در 47 عنوان، جذابیت بسیاری برای استادان و دانش آموزان ایجاد کرده است.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

آموزش احکام ویژه دختران

  • میزان فروش: 161
  • مدل ویژه دختران
  • موجودی: 0
  • کد محصول : 9451

این محصول فعلا در انبار موجود نیست در صورتی که شما دارای این محصول هستید میتوانید با عضویت به عنوان فروشنده این محصول را در ایران بازار به فروش برسانید


برچسب ها: آموزش احکام ویژه دختران