مداد های رنگی هدهدک 24 رنگ دو سر  12 ×2

مداد های رنگی هدهدک دوسر  24 رنگ 12 ×2

 

مداد رنگی ۲۴ رنگ هدهدک شما را با طراحی دوطرفه مداد های خود شگفت زده می کند. این مداد رنگی ۲۴ رنگ را در ۱۲ مداد در اختیار شما قرار میدهد. هر مداد دارای دو سر و دو رنگ مجزا و متفاوت از یکدیگر است. شاید به‌ نظر بیاید که ممکن است که در مقایسه با مداد های معمولی هر رنگ زودتر تمام شود؛ اما اگر استفاده ‌ی معمولی از مداد رنگی دارید و برایتان جمع ‌و جور بودن فضای‌ کارتان مهم است، این مداد رنگی همان چیزی است که می ‌خواهید. طراحی ارگونومیک بدنه‌ی باعث میشود در طول زمانی که مشغول کار هستید، خسته نشوید.

این بسته ‌های ۲۴ رنگی رنگ‌ های جذاب و متنوعی را در اختیار افراد می‌ گذارند و می ‌توانید برای کشیدن نقاشی، رنگ آمیزی یا حتی تصویرسازی از آن استفاده کنید. مدادرنگی‌های هدهدک با برخورداری از نوک محکم و مقاوم در برابر فشار و شکستن است؛ پس بدون نگرانی میتوانید ساعتها با آن‌ها کار کنید و مطمئن باشید با شکستن بی ‌موقع نوک آن، کارتان نصفه نمی‌ ماند.

برای مدادرنگی‌های هدهدک  جعبه ای مقوایی طراحی شده که باعث سبک بودن وزن و راحتی حمل‌ و نقل آن شده است. در مجموع مداد رنگی ۲۴ رنگی هدهدک با دو سر رنگی مختلف، طراحی ارگونومیک، قابلیت تراشیده شدن آسان و نوک محکم و مقاوم در برابر فشار و شکستن، تجربه رنگ آمیزی روان و راحت را به‌ دست میدهد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

مداد های رنگی هدهدک 24 رنگ دو سر 12 ×2

  • میزان فروش: 105
  • مدل 24 رنگ دو سر
  • موجودی: 0
  • کد محصول : 9701

این محصول فعلا در انبار موجود نیست در صورتی که شما دارای این محصول هستید میتوانید با عضویت به عنوان فروشنده این محصول را در ایران بازار به فروش برسانید


برچسب ها: مداد های رنگی هدهدک 24 رنگ دو سر 12 ×2