ارسال رایگان برای سفارشات بالای 99هزارتومان در پرداخت آنلاین
تخفیف

ماژیک

نمایش:
مرتب کردن براساس:

لیوان و ماژیک باب اسفنجی

لیوان و ماژیک باب اسفنجی بسیاری از کارشناسان علوم تربیتی اعتقاد دارند که نحوه انتخاب لوازم شخصی ک..

19,000 تومان

ماژیک 12 رنگ چیکی چیکی

ماژیک 12 رنگ چیکی چیکی عاری از مواد سمی است و برای کودکان بی ضرر میباشد.   کودکان با کشید..

6,900 تومان
ماژیک

ماژیکها بدلیل تنوع در رنگهایشان از ابزارهای مورد علاقه برای نقاشی کردن هستند که کوچک و بزرگ از آن برای استفاده های مختلف اعم از نوشتن بر روی تخته وایت برد، علامت زدن مطالب درسی و... استفاده میکنند. ماژیکها مدلهای مختلفی دارند که شامل : ماژیک وایت برد، علامت زن، شیشه ای، معمولی و ماژیک طراحی است.

ماژیک علامت زن: ماژیکی است که برای علامت زدن متن استفاده میشود. این نوع ماژیک در رنگ های مختلف فسفری، آبی، قرمز، سبز، نارنجی، صورتی، بنفش در بازار موجود میباشد که با جوهر شفاف برای نشان دادن متن هیچ مانعی وجود ندارد این نوع ماژیک برروی کاغذ غیر قابل پاک شدن است و در روی وایت برد و شیشه براحتی پاک میشود.

ماژیک وایت برد : ماژِیک وایت برد بر روی همه جسمهای پلاستیکی، شیشه ای قابل پاک میباشد و در رنگ های مختلف موجود هستند.

ماژیک معمولی : این ماژیک ها که بر روی هر جسمی مانند چوب، پلاستیک، شیشه، فلز و کارتن و یا بر روی هر چیزی نوشته شود غیر قابل پاک شدن هستند.

ماژیک شیشه ای : این نوع ماژیک از ماژیک وایت برد جوهری غلیظ و پررنگ تر دارد که بر روی شیشه بهتر تر دیده می شود  و قابل پاک شدن میباشد

ماژیک طراحی : این نمونه از ماژیک بر روی هر جسم غیر قابل پاک کردن است، بدون ضرر میباشد و کودکان نیز میتوانند از این نوع ماژیک استفاده کنند.