دفتر پرونت نقاشی 60 برگ PN-9076  

دفتر پرونت نقاشی 60 برگ PN-9076  

 

دفتر پرونت نقاشی 60 برگ کد  PN – 9076، دفتر نقاشی جدید پاپکو از سری تولیدات پرونت است که با تکنولوژی منحصر به فرد و روز دنیا تولید شده است. این دفتر محصولی ایده آل برای نقاشی کودکان و خردسالان و به واسطه طرح های خاص و متفاوتش حتی طراحی دانشجویان نیز قابل استفاده است.

 

برگه های این دفتر از کاغذی با بافت یکنواخت و تراکم بالا تولید شده و به شما امکان نقاشی و طراحی در سطحی روان را می دهد. همچنین صحافی چسبی آن برای اولین بار در ایران توسط دستگاه های تمام اتوماتیک و به صورت برگه به برگه انجام شده که به سبب آن، کندن برگه از هر جای دفتر به راحتی و بدون جدا و یا پاره شدن سایر برگه ها انجام می شود و این خود یک ویژگی بی نظیر برای دفاتر نقاشی است که معمولا برگه های بسیاری از آن کنده و جدا می شود. این نوع خاص از صحافی و پارچه ای که در عطف آن چسبانده شده، کمک می کند تا دفتر کاملا باز شود و هنگام نوشتن علاوه بر آن که می توان از ابتدای صفحه نقاشی کرد، فضای کافی برای گردش دست و ترسیم راحت وجود داشته و از تمام فضای کاغذ استفاده کرد.

 

در صفحه ابتدایی این دفتر ویژگی ها و توضیحات محصولات پرونت به صورت تصویری آمده و صفحه بعد نیز به یک جدول برنامه ریزی ماهانه اختصاص داده شده است. وزن این دفتر بسیار کمتر از سایر محصولات مشابه بوده و این خود یکی از دیگر مزایای این دفتر برای انتخاب به عنوان یک دفتر نقاشی همیشگی است

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

دفتر پرونت نقاشی 60 برگ PN-9076  

  • میزان فروش: 89
  • مدل PN-9076
  • موجودی: 10
  • کد محصول : 9921