دفتر نقاشی کیفی راه راه سایز آ۴ سهند

دفتر نقاشی کیفی راه راه سایز آ۴ سهند

 

دفتر نقاشی کیفی طرحدار سایز آ۴ سهند دفتری کاربردی و محبوب بین کودکان دبستانی و پیش‌دبستانی است و به دلیل طراحی منحصر‌به ‌فرد و جالبش در مهد کودک‌ها و مدارس ابتدایی به کار گرفته می‌شود.

 

حمل این دفتر به دلیل دسته‌هایی که روی آن تعبیه شده و فرم کیف‌ مانند آن برای کودکان آسان است و به دلیل نوع جنس جلد و قفلی که جلدها را به هم متصل می‌کند در طول استفاده سالم و تمیز باقی می‌ماند.

 

دفتر نقاشی کیفی سهند، ۵۰ برگ است. تعداد برگ‌های این دفتر نه چنان کم است که کفاف دوره تحصیلی یا آموزشی کودک شما را ندهد و نه آنقدر زیاد است که دفتر را سنگین و حمل آن را مشکل کند.

جنس جلد این دفتر از نوعی پلاستیک مقاوم، ضد آب و ضد خش به نام پلی‌پروپیلن است. این جلد محکم و مقاوم از برگ‌های دفتر به خوبی محافظت می‌کند و به هیچ عنوان پاره، شکسته یا تاخورده نمی‌شود.

برگه‌های دفتر نقاشی کیفی سهند از کاغذ با کیفیت ۷۰ گرمی تهیه شده است که کودک دلبند شما را قادر می‌سازد به بهترین نحو در آن طراحی و نقاشی کند.

شیرازه این دفتر دوفنره است. دوفنره بودن شیرازه دفتر باعث می‌شود که برگه‌های دفتر به راحتی از شیرازه خارج و از دفتر جدا نشوند.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

دفتر نقاشی کیفی راه راه سایز آ۴ سهند

  • میزان فروش: 105
  • مدل کیفی راه راه
  • موجودی: 10
  • کد محصول : 9860