جامدادی کتابی دکمه دار بزرگ طرح مینیون

جامدادی کتابی دکمه دار بزرگ طرح مینیون یکی از هدیه های مناسب کودکان

 

برای بچه های دانش آموز هیچ چیز به اندازه ی نظم و ترتیب اهمیت ندارد و بدون شک یکی از هدیه های مناسب برای آن ها جامدادی کتابی دکمه دار بزرگ می باشد.

این جامدادی علاوه بر زیبایی خاصی که دارد و همه ی دانش آموزان را جذب خود می کند، از فضای کافی برای قرار دادن انواع نوشت افزار و لوازم تحریر از جمله مداد، مداد رنگی، خودکار، مداد تراش و پاک کن برخوردار است.

پس می توان این اطمینان را به دانش آموزان داد که قادر خواهند بود تا تمامی لوازم تحریر مورد نیاز خود را یکجا در اختیار داشته باشند و از گم شدن آن ها تا حد ممکن جلوگیری نمایند.

استفاده از این جامدادی، فرزند شما را عادت می دهد تا هر چیز را سر جای خود قرار دهد تا در زمان نیاز به راحتی به آن دسترسی داشته باشد.

 یک جامدادی زیبا و جادار

در دو سمت جامدادی کتابی دکمه دار ، دو درب فلزی و آهنربایی قرار دارد که با باز نمودن آن می توان تعداد کافی مداد یا خودکار را درون آن قرار داد.داشتن آهنربا های قوی برای بسته نگه داشتن درب ها، از باز شدن ناگهانی و بیرون ریختن ابزار درون جامدادی جلوگیری می کند.

همچنین با فشردن دکمه های تعبیه شده در یک سمت از این جامدادی بزرگ و جادار، قسمت هایی از جامدادی باز می شود که می توان درون آن انواع پاک کن و مداد تراش را قرار داد.

یک دکمه نیز در داخل جامدادی قرار دارد که با فشردن آن کشویی باز شده و می توان تعداد کافی مداد رنگی نیز درون این قسمت قرار داد.

در این جامدادی کتابی زیبا، قسمت هایی برای نوشتن مشخصات دانش آموز و همچنین قسمتی برای نوشتن برنامه ی کلاسی در طول سال تحصیلی در نظر گرفته شده است.

در مجموع جامدادی کتابی دکمه دار بزرگ طرح مینیون ابزاری است که با آن دانش آموزان می توانند انواع نوشت افزار مورد نیاز در مدرسه را با خود همراه داشته باشند و تنها با فشار دادن یک دکمه به آن دسترسی پیدا کنند.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

جامدادی کتابی دکمه دار بزرگ طرح مینیون

  • میزان فروش: 352
  • مدل کتابی دکمه دار
  • موجودی: 5
  • کد محصول : 9678

برچسب ها: جامدادی کتابی دکمه دار بزرگ طرح مینیون