هفت سین سفال میناکاری طرح گل رنگی

هفت سین سفال میناکاری طرح گل رنگی

 

ایرانیان بهار را فصل رویش و تازگی می دانند و برای این سنت دیرینه آیین خاص برپا می کنند و شادی خود را با عزیزان خود تقسیم می کنند . همچنین معتقدند با گذاشتن عناصر طبیعی در کنار هم ، شامل سیب ، سرکه ، سمنو ، سنجد ، سبزه ، سماق ، سیر بر سر سفره ای زیبا ، خیر و برکت وارد زندگی آنها می شود و خود را برای سالی سرشار از موفقیت آماده می کنند.

سفره هفت سین 97 خود را چگونه تزیین می کنید؟ ظروف هفت سین سنتی می چینید یا مدرن؟ آیین برپایی سفره هفت سین چگونه است؟

استفاده از ظروف سفالی میناکاری شده که اثر دست زیبای هنرمندان ایرانی می باشد در کنار نمادهای ویژه ذکر شده می تواند هارمونی سنتی و بسیار چشم نوازی از اصالت ایرانی را برای چشم هر بیننده تداعی کند.

رنگهای به کار برده شده در ظروف هفت سین سفال میناکاری طرح گل رنگی شامل گلهایی به رنگ آبی ، زرد ، قرمز، سبز ، نارنجی می باشد که زیر بنای گلهای رنگی از رنگ سورمه ای توسط هنرمندان ایرانی طراحی شده ، مناسب با این فصل ، تلفیقی از سنتی و فصل بهار می باشد. طراحی بته جقه و گل هشت پر به کار رفته در این ظروف می تواند جلوه خیره کننده برای سفره شما به وجود آورد.

اجزاء تشکیل دهنده هفت سین سفال میناکاری طرح گل رنگی عبارت است از :

- 1 عدد آینه

-  2عدد شمعدان

-  7 عدد جام پایه دار 

برای تمیز کردن این ظروف کافیست آن را با یک دستمال که دارای رطوبت کمی می باشد گرد گیری کرده و غیر قابل شستشو می باشد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

هفت سین سفال میناکاری طرح گل رنگی

  • میزان فروش: 153
  • مدل گل رنگی
  • موجودی: 0
  • کد محصول : 5158

این محصول فعلا در انبار موجود نیست در صورتی که شما دارای این محصول هستید میتوانید با عضویت به عنوان فروشنده این محصول را در ایران بازار به فروش برسانید


برچسب ها: هفت سین سفال میناکاری طرح گل رنگی, گل رنگی, هفت سین