جا قلمی و کارت ویزیت خاتم چهار گوش تذهیب اعلا

جا قلمی و کارت ویزیت خاتم چهار گوش تذهیب اعلا

 

نقش های  گوناگون خاتم همواره به صورت اشکال منظم هندسی بوده است .این اشکال هندسی را با قراردادن مثلث های کوچک در کنار هم نقش بندی می کنند . مثلث ها را از انواع چوب ، فلز و استخوان می سازند. هرچه مثلث ها کوچک تر و ظریف تر باشند، خاتم با کیفیت  تر است .در یک مدل خاتم ، برای ساختن کوچک ترین واحد هندسی، حداقل سه مثلث و برای بزرگ ترین آن ، حداکثر چهارصد مثلث به کار می رود.»

استفاده از ظروف خاتم به عنوان ظروف مصرفی و دکوری ، زیبایی و جلای خاصی به دکوراسیون خانه شما می دهد با استفاده از کارهای هنری نظیر خاتم علاوه بر زنده نگه داشتن هنر اصیل ایرانی موجب حمایت از استادان چیره دست این صنعت می شود.

جا قلمی خاتم چهار گوش با نقوش تذهیب یک قلمدان خاتم چند منظوره است؛ علاوه بر محلی برای قرار دادن خودکار، بخشی برای نگهداری کارت ویزیت و کاغذ یادداشت نیز روی آن قرار داده شده است. این جاقلمی خاتم بهترین و با ارزش ترین هدیه برای اهدا به دوستان و خویشاوندان خود به شمار می رود که با قیمت مناسب و کیفیت عالی نسبت به سایر کالاهای مشابه خود می باشد.

با خرید ظروف خاتم اصالت ایرانی بودن خود را تضمین کنید و خانه ای با دکوراسیون سنتی را برای خود و خانواده به وجود آورید

مشخصات
مصرفی-تزیینی
خاتم کاری
مشخصات
15*10 سانتی متر
210 گرم
اصفهان

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

جا قلمی و کارت ویزیت خاتم چهار گوش تذهیب اعلا

  • میزان فروش: 140
  • تولید کننده: اصفهان
  • مدل تذهیب
  • موجودی: 0
  • کد محصول : 3993

این محصول فعلا در انبار موجود نیست در صورتی که شما دارای این محصول هستید میتوانید با عضویت به عنوان فروشنده این محصول را در ایران بازار به فروش برسانید


برچسب ها: جا قلمی و کارت ویزیت خاتم چهار گوش تذهیب اعلا, تذهیب, قلمدان