جاقلمی خاتم صندوقی مدل خاتم استخوانی

جاقلمی خاتم صندوقی مدل خاتم استخوانی

 

هنر خاتم‌ کاری یکی از اصیل ترین هنرهای دستی ایران است. این صنعت ارزش هنری بسیار زیاد و مهمی دارا است. سابقه خاتم کاری در ایران مربوط به زمانهای خیلی قدیم بوده است. خاتم از هنرهای دستی دقیق و پرکار است که تولید و ساخت آن احتیاج به دقت و حوصله زیاد دارد.

خاتم ترکیبی از چند ضلعی‌ های منظم با تعداد اضلاع متفاوت پنج ، شش ، هفت ، هشت یا ده ضلعی است که با استفاده از مواد اولیه گوناگون در رنگ‌ های مختلف تشکیل می ‌شود.

لازم است توجه شود که کلیه ی محصولات خاتم‌ کاری شده بایستی دور از حرارت، رطوبت و نور مستقیم خورشید نگهداری و از تمیز کردن آنها با پارچه ی مرطوب و از به کار بردن هر گونه جلا سنج بر روی سطوح خاتم اجتناب شود.

قلمدان خاتم کاری وسیله ای است که برای نگهداری خودکار و مداد و سایر لوازم تحریر کوچک بکار می رود. جاقلمی های خاتم انواع مختلفی دارند شامل قلمدان خاتم رومیزی ، قلمدان خاتم لیوانی ، قلمدان خاتم صندوقچه با کاربردهای متفاوت. قلمدان خاتم صندوقی فضای بهتری برای نگهداری تعداد بیشترخودکار و لوازم تحریر دارد.  جا قلمی خاتم صندوقی مدل خاتم استخوانی مناسب جهت هدیه دادن به دوستان و عزیزان دارای وزن 195 گرم و در قسمت داخلی بدنه مخمل قرمزمی باشد. این محصول اثر هنرمندان اصفهانی می باشد که می توانید مداد و خودکار های خود را در جای مخصوص زیبا قرار دهید.

مشخصات
تزیینی- مصرفی
خاتم
مخمل
قرمز
مشخصات
195 گرم
اصفهان

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

جاقلمی خاتم صندوقی مدل خاتم استخوانی

  • میزان فروش: 32
  • تولید کننده: اصفهان
  • مدل خاتم استخوانی
  • موجودی: 10
  • کد محصول : 4323

برچسب ها: جاقلمی خاتم صندوقی مدل خاتم استخوانی, خاتم استخوانی, قلمدان