جعبه خاتم استخوانی

جعبه خاتم استخوانی

هنر خاتم بسیار زمانبر و پر مشقت است و شاید به همین دلیل آن را خاتم نامیده اند؛ چرا که ختم هنر و ظرافت ایرانی است. هرچقدر خاتم آماده شده ظریفتر و محكم تر باشد و از مواد اولیه با كیفیت بالا ساخته شده باشد ارزش آن بیشتر است. اشیاء خاتم كاری شده به حرارت و رطوبت حساس بوده و در صورتی كه كیفیت خوبی نداشته باشد در مجاورت با این عناصر از سطح كار بلند شده و به اصطلاح می‌ ریزد.

در حال حاضر این هنر در اصفهان ، شیراز و تهران کاربرد دارد. استادان خاتم کاری اصالت هنر خود را حفظ می کنند و ابتکارات عظیمی را در این هنر ارائه داده اند. اگر چه صنایع دستی هر كشوری متفاوت است اما برآمده از خصوصیات فرهنگی، ملی، تاریخی و در یك كلام سرمایه ملی و فرهنگی یك كشور به حساب می آید. شاید از همین روست كه صنایع دستی، پای ثابت رهاورد سفر جهانگردان به هر نقطه و سرزمینی از جهان است.

جعبه جواهرات خاتم کاری مدل استخوانی دارای وزن 240 گرم و اندازه 8×11 سانتی متر مناسب برای نگهداری اشیای با ارزش شما می باشد. همچنین به عنوان هدیه ای نفیس ، به دوست یا عزیزان خود اهدا کرده و در جهت تبلیغ و حمایت این هنر فاخر به دوستان خود پیش قدم شوید.

مشخصات
تزیینی- مصرفی
خاتم
خاتم
مشخصات
8 × 11 سانتی متر
240 گرم
اصفهان

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

جعبه خاتم استخوانی

  • میزان فروش: 87
  • تولید کننده: اصفهان
  • مدل استخوانی
  • موجودی: 0
  • کد محصول : 4343

این محصول فعلا در انبار موجود نیست در صورتی که شما دارای این محصول هستید میتوانید با عضویت به عنوان فروشنده این محصول را در ایران بازار به فروش برسانید


برچسب ها: جعبه خاتم استخوانی, استخوانی, جعبه جواهرات