جعبه خاتم استخوانی

جعبه خاتم استخوانی

هنر خاتم بسیار زمانبر و پر مشقت است و شاید به همین دلیل آن را خاتم نامیده اند؛ چرا که ختم هنر و ظرافت ایرانی است. هرچقدر خاتم آماده شده ظریفتر و محكم تر باشد و از مواد اولیه با كیفیت بالا ساخته شده باشد ارزش آن بیشتر است. اشیاء خاتم كاری شده به حرارت و رطوبت حساس بوده و در صورتی كه كیفیت خوبی نداشته باشد در مجاورت با این عناصر از سطح كار بلند شده و به اصطلاح می‌ ریزد.

در حال حاضر این هنر در اصفهان ، شیراز و تهران کاربرد دارد. استادان خاتم کاری اصالت هنر خود را حفظ می کنند و ابتکارات عظیمی را در این هنر ارائه داده اند. اگر چه صنایع دستی هر كشوری متفاوت است اما برآمده از خصوصیات فرهنگی، ملی، تاریخی و در یك كلام سرمایه ملی و فرهنگی یك كشور به حساب می آید. شاید از همین روست كه صنایع دستی، پای ثابت رهاورد سفر جهانگردان به هر نقطه و سرزمینی از جهان است.

جعبه جواهرات خاتم کاری مدل استخوانی دارای وزن 240 گرم و اندازه 8×11 سانتی متر مناسب برای نگهداری اشیای با ارزش شما می باشد. همچنین به عنوان هدیه ای نفیس ، به دوست یا عزیزان خود اهدا کرده و در جهت تبلیغ و حمایت این هنر فاخر به دوستان خود پیش قدم شوید.

مشخصات
تزیینی- مصرفی
خاتم
خاتم
مشخصات
8 × 11 سانتی متر
240 گرم
اصفهان

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

جعبه خاتم استخوانی

  • میزان فروش: 1305
  • تولید کننده: اصفهان
  • مدل استخوانی
  • موجودی: 2
  • کد محصول : 4343

برچسب ها: جعبه خاتم استخوانی, استخوانی, جعبه جواهرات