جا سکه ای خاتم مدل اشک

جا سکه ای خاتم مدل اشک

خاتم ترکیبی از چند ضلعی‌ های منظم با تعداد اضلاع متفاوت پنج ، شش ، هفت ، هشت یا ده ضلعی است که با استفاده از مواد اولیه گوناگون در رنگ‌ های مختلف تشکیل می ‌شود. لازم است توجه شود که کلیه ی محصولات خاتم‌ کاری شده بایستی دور از حرارت، رطوبت و نور مستقیم خورشید نگهداری و از تمیز کردن آنها با پارچه ی مرطوب و از به کار بردن هر گونه جلا سنج بر روی سطوح خاتم اجتناب شود.

مشخصات خاتم مرغوب

صاف بودن سطح کار و خالی نبودن هیچ جای خاتم.

یکنواخت بودن رنگ و مصالح به کار رفته در ساخت خاتم

عدم تغییر در رنگ و شکل ترمیم ‌کاری‌ها و بتونه‌ کاری‌ ها در سطح کار مشخص نباشند.

قرینه بودن تمامی گل‌ها و اشکال درسطح کار و زوایا و اضلاع دقیق و مهندسی بودن اساس و ساختمان طرح که تمامی ابعاد با هم همسان، قرینه و یک اندازه باشند که البته اگر شاسی طرح دقیق نباشد بهترین خاتم نیز بر روی آن نما و جلوه‌ای ندارد و کل طرح را از بین می‌ برد به همین جهت است که یک هنرمند خاتم‌ ساز باید یک نجار چیره ‌دست هم باشد.

جا سکه ای خاتم مدل اشک دارای وزن 95 گرم می باشد و در قسمت داخلی بدنه چوب می باشد. همچنین برای تزیین دکوراسیون برای زیبایی روی میز مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول اثر هنرمندان اصفهانی می باشد.

مشخصات
تزیینی- مصرفی
خاتم
چوب
قهوه ای
مشخصات
95 گرم
اصفهان

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

جا سکه ای خاتم مدل اشک

  • میزان فروش: 76
  • تولید کننده: اصفهان
  • مدل اشک
  • موجودی: 0
  • کد محصول : 4329

این محصول فعلا در انبار موجود نیست در صورتی که شما دارای این محصول هستید میتوانید با عضویت به عنوان فروشنده این محصول را در ایران بازار به فروش برسانید


برچسب ها: جا سکه ای خاتم مدل اشک, اشک, جعبه جواهرات