به دلیل تعطیلات نوروز ، امکان تاخیر در تحویل سفارشات بعد از 23 اسفند وجود دارد .
فیلتر دستگاه تصفیه هوا هوشمند شیائومی ورژن 2

فیلتر دستگاه تصفیه هوا هوشمند شیائومی ورژن 2، تشکیل شده از 3 لایه

 

فیلتر سه لایه دستگاه تصفیه هوا نسخه 2 باقدرت و کیفیت است و کارایی خویش را در عمل به مصرف‌ کننده نشان داده است، استفاده آسانی دارد و هرکسی بخواهد به ‌راحتی قادر به تعویض آن خواهد بود. کافی است که درب پشت دستگاه را باز کنید، فیلتر قدیمی را بیرون بکشید و با یک حرکت فیلتر جدید را در دستگاه قرار دهید. ابعاد فیلتر سه لایه از قرار 20 در 29.3 سانتیمتر میباشد.

 

لایه اول: این لایه از PET (پلی‌اتیلن تترافتالات) تشکیل شده است. این لایه اولین لایه دفاعی در برابر ذرات موجود در هواست و به حذف ذرات بزرگتر، مو، کرک و پرز حیوانات تا 100% کمک میکند.

این لایه خارجی در مقایسه با مدلهای دیگر از سه تا پنج برابر مقاومت بیشتر برخوردار است. استحکام خمشی بالایی دارد و به تا خوردن، چربی، روغن، اسید، باز و اکثر حلال ها مقاوم است.

 

لایه دوم: فیلتر بسیار فشرده و چگال EPA است این لایه به شکل آکاردئونی ظریفی تا خورده است. میان چینهای این فیلتر فاصله دقیق 3.5 میلیمتر رعایت شده است تا هوا بطور همگن جریان بیابد و نیز گوشه‌ های تاخوردگی‌ها در دستان دقیق ماشین شکل ‌گرفته ‌اند تا از مقاومت هوا کاسته شود. این فیلتر محصول Toray است و با به دام انداختن گردوغبار، گرده، ذرات ریز کوچکتر از 2.5 میکرون یا همان پی ‌ام 2.5 با کارایی 99.99% و پی‌ ام 3/0 با کارایی 99.3%، مواد ناخواسته موجود در هوا را در لایه ‌لایه خود به دام میاندازد و تنها به هوای عاری از این ذرات اجازه عبور میدهد. ریز گرد از مشکلات پررنگ جاری در جامعه است. دیگر نفس کشیدن به این راحتی ‌ها هم نیست. اگر به حساسیت و آلرژی هم مبتلا باشید که دیگر اوضاع خیلی بدتر است. لایه دوم این فیلتر به ‌منظور رفع این مسائل طراحی شده است.

 

لایه سوم: فیلتر کربن فعال شده به جذب گازهای مضر با توانایی پوشش یک سطح وسیع می ‌پردازد. کربن فعال شده فیلتر با یک فرمول ضد- فرمالدهید ترکیب شده است تا بتواند به شکل مؤثر به جذب مواد شیمیایی مانند فرمالدهید، بنزن، آمونیا و موارد دیگری مانند دود و بوهای نامطبوع بپردازد.

 

فیلتر در گذر زمان و با استفاده مدام، کم‌ کم خاصیت خود را از دست میدهد. بهتر است حداکثر هر 6 ماه یک ‌بار فیلترهای دستگاه تصفیه‌ های 2 Mi را تعویض کنید. در صورت تعویض نکردن فیلتر، از کارایی دستگاه تصفیه کاسته شده و ممکن است خود فیلتر به یک منبع ثانویه آلودگی تبدیل شود.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

فیلتر دستگاه تصفیه هوا هوشمند شیائومی ورژن 2

  • میزان فروش: 87
  • تولید کننده: شیائومی
  • مدل ورژن 2
  • موجودی: 3
  • کد محصول : 8469