هوا و رایحه درمانی

نمایش:
مرتب کردن براساس:

فیلتر دستگاه تصفیه هوا هوشمند شیائومی ورژن 2

فیلتر دستگاه تصفیه هوا هوشمند شیائومی ورژن 2، تشکیل شده از 3 لایه   فیلتر سه لایه دستگاه ..

596,800 تومان

دستگاه تصفیه هوا هوشمند شیائومی ورژن 2

دستگاه تصفیه هوا هوشمند شیائومی ورژن 2، با سه حالت تنظیم شب، خودکار و سریع   دستگاه تصفیه..

2,290,000 تومان

دستگاه بخور سرد زیکلاس مد C04

دستگاه بخور سرد زیکلاس مد C04 در فصل زمستان ویروس ها در هوای منزل وجود دارند که باعث سرماخور..

610,000 تومان

دستگاه بخور سرد زیکلاس مد C03

دستگاه بخور سرد زیکلاس مد C03 با ظرفیت مخزن سه لیتری در فصل زمستان ویروس ها در هوای منزل وجود دار..

586,000 تومان

دستگاه بخور سرد 8 لیتری ایزیلایف

دستگاه بخور سرد 8 لیتری ایزیلایف با مصرف انرژی 35 وات در بیشتر موارد، تنگی نفس در اثر بیماری قلبی..

298,000 تومان

دستگاه بخور سرد زیکلاس مد مدل ZYK-C04

دستگاه بخور سرد زیکلاس مد مدل ZYK-C04 یکی از دلایل اصلی شیوع بیماری های تنفسی و مشکلات بعد از آن ..

718,000 تومان
هوا و رایحه درمانی
تصور کنید که برای درمان سردرد و اضطراب خود، بجای مصرف داروهای مسکن شیمیایی، با استنشاق عصاره ای از طبیعت،  بر سردرد و بیماری خود غلبه کنید. درمان بیماری های روحی و جسمی فقط با استفاده از رایحه اسانس گیاهان تنها یک رویا نیست.

استفاده از اسانس گیاهان برای بهبود در وضعیت سلامتی است. اگر چه کلمه "Arma" به معنای عطر این تصور را بوجود می آورد که  محصولات آرماتروپی فقط از طریق استنشاق قابل استفاده هستند ولی از طریق ماساژ بر روی پوست و در مواردی نادر از طریق خوراکی نیز قابل استفاده هستند. البته هرگز نباید این مواد را بدون تجویز  یک متخصص حرفه ای و واجد شرایط به صورت خوراکی مصرف نمود. در حال حاضر تاثیرات آرماتروپی به عنوان یک روش جایگزین در درمان بیماری هایی نظیر عفونت، استرس و سایر بیماری ها در حال مطالعه می باشد.

از Essential oils یا اسانس های طبیعی چه می دانید؟

Essential oils یا همان روغن های فرار یا روغن های اتری عصاره های متمرکز شده از ریشه ها، برگ ها، دانه ها و یا شکوفه های گیاهان هستند که به آنها اسانس طبیعی نیز گفته می شود. هر اسانس ترکیبی منحصربفرد داشته و همین ترکیبات خاص، کاربرد اسانس را مشخص می نماید. بعضی از اسانس ها در درمان بیماری های جسمی نظیر  تورم یا عفونت های قارچی استفاده می شوند و برخی نیز جنبه درمانی در حوزه بیماری های روحی و روانی دارند و موجب احساس آرامش و یا رایحه خوشایند  می شوند. برای مثال، روغن زیتون نارنجی حاوی مقادیر زیادی از مواد تشکیل دهنده فعال است که احساس آرامش را در فرد بوجود می آورد.

آروماتراپی در طیف گسترده ای از موارد - از سالن های بهداشتی تا بیمارستان ها - برای بهبود انواع شرایط استفاده می شود. به طور کلی، به نظر می رسد که درد را کاهش، حالت روحی را بهبود و احساس آرامش را افزایش می دهد. در واقع، برخی از اسانس های موجود - از جمله اسطوخدوس، گل رز، نارنجی، ترنج، لیمو، چوب صندل و غیره - برای کاهش اضطراب، استرس و افسردگی مفید بوده است.