به دلیل حساسیت بالای تاچ و ال سی دی، این قطعه به هیچ عنوان شامل گارانتی و مهلت تست نمی باشد. ایران بازار هیچ مسئولیتی در قبال معیوب بودن احتمالی آن ندارد. لازم به ذکر است تاچ و ال سی دی ها توسط تعمیرکار متخصص فروشگاه تست شده و با سلامت فیزیکی و فنی کامل برای شما ارسال می گردد

با توجه به نوسانات اخیر بازار؛ خواهشمند است قبل از نهایی نمودن سفارش، موجودی و مبلغ نهایی سفارش خود را از طریق راه های ارتباطی ایران بازار استعلام کنید
با عضویت در وب سایت در قرعه کشی بزرگ ایران بازار شرکت کنید. و از کوپن تخفیف ده هزار تومانی بهره مند شوید

فشار سنج

نمایش:
مرتب کردن براساس:
فشار سنج دیجیتال بازویی امرون مدل M6 موجود شد به من اطلاع بده

فشار سنج دیجیتال بازویی امرون مدل M6

فشار سنج دیجیتال بازویی امرون مدل M6 فشار خون یک معیار بسیار دقیق و معتبر برای سنجش میزان سلامت ا..

500,000 تومان
فشار سنج دیجیتال بازویی امرون مدل M3 موجود شد به من اطلاع بده

فشار سنج دیجیتال بازویی امرون مدل M3

فشار سنج دیجیتال بازویی امرون مدل M3 امروزه شیوه زندگی نسبت به گذشته تغییرات بسیاری کرده و زندگی ..

350,000 تومان
فشار سنج
دستگاه فشارسنج چیست؟ وسیله ای قبل اعتماد برای سنجش و مراقبت پزشکی در جهت تعیین فشار خون بدن است. دستگاه هایی که فشار را با استفاده از ستون جیوه به عنوان فشار سنج دستی و یا به صورت خودکار با فشارسنج دیجیتالی ثبت می کنند، فشارسنج جیوه ای انتخاب معمولی برای تمام این سال ها بوده و هنوز “استاندارد طلایی” برای خواندن فشار خون است. با این حال، جیوه سمی است و محصولات حاوی جیوه ممنوع است که به تازگی استفاده از در حال کم شدن است.

دستگاه های فشارسنج جایگزین وجود دارند، اما باید با اعتبار سنجی، نگهداری و با آموزش مناسب مورد استفاده قرار گیرند. به طور خاص، سنسورهای جیوه ممکن است هنوز برای دستگاه های مرجع مفید باشند. فشارسنج برای انواع مختلفی از شرایط و انواع بیماری ها استفاده می شود. تداوم استانداردهای اندازه گیری نیز برای مطالعات اپیدمیولوژیک دراز مدت حیاتی است. آیا می توان از دستگاه های دیگری برای اندازه گیری فشار خون جیوه استفاده کرد یا خیر، و آیا خطرات در انجام این کار وجود دارد؟ با این حال نسل جدید آنها، دستگاه های فشارسنج دیجیتالی هستند.

فشار خون بالا یکی از بزرگترین مشکلات پزشکی جهانی است. اندازه گیری دقیق فشار خون برای تشخیص پزشکی، پیشگیری و درمان بیماری ضروری است. فشار خون بالا موثر در بیماری قلبی، سکته مغزی و نارسایی کلیه است. ضبط و اندازه گیری فشار خون نیز بخش مهمی از مطالعات اپیدمیولوژیک درازمدت است که اهمیت فشار خون بالا را به عنوان عامل خطر در بیماریهای قلبی عروقی تایید کرده است.

اندازه گیری فشار خون به طور معمول در کلینیک انجام می شود، و هر کسی که فشار خون بالا را در هر بازدید اندازه گیری می کند، برای بار دوم  نیز عملیات اندازه گیری برای صحت موضوع دوباره صورت می گیرد. امروزه استفاده از نظارت بر فشار خون خانگی و نظارت ۲۴ ساعته در حالیکه بیمار روال روزانه خود را می گذراند، هم اکنون افزایش یافته است. مطالعات اپیدمیولوژیک دراز مدت نیاز به اندازه گیری فشار خون سازگار را دارد اگر داده ها معتبر باشند، بنابراین اگر دستگاه مشابهی را که تحت مطالعه است با دقت در نظر گرفته شود، باید با دقت به کار برد.