ساعت هوشمند گام شمار

نمایش:
مرتب کردن براساس:

دستبند سلامتی شیائومی مدل Mi Band 2

دستبند سلامتی شیائومی مدل Mi Band 2، با قابلیت نمایش تعداد گامها، ضربان قلب، مسافت طی ‌شده، میز..

0 تومان

دستبند سلامتی شیائومی مدل Mi Band 1S

دستبند سلامتی شیائومی مدل Mi Band 1S، با طراحی و ویژگیهای  منحصربفرد   دستنبد های هو..

0 تومان

مچ بند هوشمند سونی مدل SWR 12

مچ بند هوشمند سونی مدل SWR 12 دارای مزیت اتصال به سیستم عامل اندروید و آی او اس مچ بند هوشمند یکی..

0 تومان
ساعت هوشمند گام شمار
نوبت به گجت‌های پوشیدنی هوشمند رسیده. وسیله‌هایی که با اتصال به موبایل‌ها می‌خواهند زندگی‌مان را هوشمند تر کنند. ساعت‌ها و مچ‌بندهای هوشمند از جمله همین گجت‌ها هستند. این دستگاه کوچک و پر قابلیت با بهره گیری از یک شتاب سنج حساس این توانایی را دارد که تعداد گامهایی که برداشته اید و همچنین مسافتی را که پیموده اید بطور دقیق اندازه گیری کرده و در نهایت با توجه به اطلاعات اولیه ای که به آن داده اید مانند وزن و طول گامها میزان کالری مصرف شده توسط شما را اندازه گیری کند.

لذا استفاده از آن برای تمامی افرادی که می خواهند کنترل بیشتری بر فعالیتهای ورزشی و رژیمی خود داشته باشند توصیه می گردد.
تاکنون بیش از 26 مطالعه روی اثرهای این دستگاه‌ها انجام شده است و همگی اثبات کرد‌ه‌اندکه استفاده از پدومتر باعث تشویق و تحریک فرد به فعالیت بیشتر می‌شود به طور میانگین هرفرد بیش از 2000 قدم بر پیاده ‌روی‌های روزانه خود میفزاید و یا حدود یک و نیم کیلومتر در روز بیشترراه می رود.و به طور کلی با استفاده از پدومتر تا حدود 27 درصد به میزان فعالیت جسمانیفرد افزوده می‌شود که با کاهش حدود 8/3 میلی‌متر جیوه در فشارخون سیستولیک فرد همراه است واز طرف دیگر کاهش حدود 10 درصد در خطر بروز سکته‌های مغزی و 7 درصد مرگ و میرهای ناشی از حوادثقلبی عروقی به همراه می‌آورد.متخصصین تغذیه وتندرستی حداقل 10000 قدم راه رفتن در روز را برای سلامتی ضروری می دانند.

مهم‌ترین وظیفه مچ‌بندهای هوشمند اطلاع از وضعیت جسمانی شما و به نوعی پایش سلامت شما با استفاده از اندازه‌گیری پارامترهای مهم و حیاتی بدن است. مچ‌بندهای هوشمند امروزی که بیشترشان به نوعی به یاری ورزشکاران و افرادی که به فکر سلامتشان هستند می‌آیند، تعداد قدم‌ها، ضربان قلب، میزان کالری مصرفی و … را نشان می‌دهند.

مهم‌ترین موارد در انتخاب یک مچ‌بند هوشمند چیست؟

توانایی اندازه‌گیری شاخص‌های مختلف سلامت جسمی مهم‌ترین مورد در انتخاب یک مچ‌بند هوشمند است. در کنار این، اتصال به گوشی هوشمند و نرم افزار مدیریت خوب و عمر باتری از جمله موارد مهم دیگر است. طراحی، راحتی در استفاده، سبکی، امکان نشان دادن نوتیفیکیشن‌ها و ضد آب بودن هم از جمله مشخصه‌های مهم در انتخاب یک مچ‌بند هوشمند است.