پد پاک کننده

نمایش:
مرتب کردن براساس:

دستگاه ماساژور صورت 5 کاره مارگون - Margoun 5 in 1 Beauty Care Face Electric Massager and Cleanser Kit

دستگاه ماساژور صورت 5 کاره مارگون مناسب برای انواع پوست - Margoun 5 in 1 Beauty Care Face Electric M..

105,880 تومان

ماسک پاکسازی کننده پوست صورت پرودرما – Pro Derma

ماسک پاکسازی کننده پوست صورت پرودرما – Pro Derma   - فاقد نگهدارنده های مضر پارابن ..

0 تومان

پن پاک کننده پوست Atoderm Intensive Pain بایودرما

پن پاک کننده پوست  Atoderm Intensive Pain بایودرما، مناسب پوست خشک و حساس   - پاک کن..

0 تومان
پد پاک کننده
* براي پاك كردن آرايش چشم، از مواد پاك كننده آرايش كه ويژه چشم است، استفاده كنيد. چشمان شما بسيار حساسند و نياز به مراقبت بيشتري دارند .

* آرايش صورت شما مانند كرم پودر و رژ لب به راحتي به وسيله پاك كننده هاي آرايشي كه پايه آبي دارند، از روي پوستتان پاك ميشوند. ولي آرايش چشم مثل سرمه، ريمل و خط چشم نياز به مواد پاك كننده قويتري دارند. اين مواد پاك كننده بايد پايه روغني داشته باشند تا اين مواد آرايشي سمج را از چشمان شما پاك كنند . * براي پاك كردن آرايش چشمانتان، از حركات ملايمتر دستتان روي پوست اطراف چشم استفاده كنيد چون پوست اين نواحي بسيار حساس است و امكان آسيب ديدن و چروك خوردن آن زياد است.
* براي پاك كردن آرايش يك تكه پنبه يا پد پنبه اي را به مواد پاك كننده آغشته كنيد و روي پوست صورت، اطراف چشم و گردن خود بكشيد. در صورتي كه با اين روش، آرايش شما پاك نشد، چند نقطه از ماده پاك كننده را در چند جاي صورتتان بگذاريد، سپس با يك گلوله پنبه مرطوب آن را در تمام صورتتان پخش كنيد با اين روش حتي مواد آرايشي نفوذ كرده به منافذ پوستتان نيز خارج ميشوند .

هما نطور که از آرایش کردن هر خانمی لذت می برد به مراتب پاک کردن مواد آرایشی از صورتتان نیز الویت پوستی صاف است. این کار باعث باز شدن منافذ پوست صورتتان خواهد شد و شما با پاک کردن مواد آرایشی از پوستتان اجازه خواهید داد پوستتان نفس بکشد. زمانی که با انواع پا ک کننده های آرایشی پوستتان را ماساژ می دهید بهتر است با یک پد آرایشی مواد را از پوستتان پاک کنید. ایران بازار، انواع پدهای آرایش پاک کن را در اختیار مصرف کنندگان قرار داده است تا علاوه بر پاک کردن آرایش، تمامآلودگی ها و سموم را از روی پوستتان به راحتی پاک کند.در گذشته استفاده از پاک کننده های آرایشی تنها با استفاده از انواع دستمال مقدور بود و امروزه پدهایی به بازار عرضه شده است که مختص پاک کردن آرایش و سایر اقلام آرایشی و بهداشتی مانند کرم پودرها و شیر پاک کن ها و … می باشد.