شوینده بدن

در این دسته بندی در حال حاضر محصولی وجود ندارد در صورتی که شما محصولی در این دسته برای فروش دارید میتوانید به عنوان فروشنده در وب سایت ثبت نام کنید و محصولات خود را به فروش برسانید

شوینده بدن

امروزه در بازار انواع شوینده ها با برندهای مختلف وجود دارد و همین موضوع انتخاب محصول مناسب را برای افراد دشوار کرده است. درسال های اخیر شوینده های دیگری به غیر از صابون مثل شامپو بدن و ژل شستشوی بدن به صورت گسترده وارد بازار شده است و تبلیغات زیادی بر روی آنها صورت می گیرد.

ژل شستشو همان طور که از نامش پیدا است شوینده‌ای است که پایه‌ی ژل داشته، قوی‌تر بوده و عطر بیشتری هم دارد. این نوع شوینده برای پوست‌های چرب و نرمال مناسب است.

نوع دیگر شوینده‌ی بدن دارای پایه‌ای شامپو مانند است که مواد مرطوب کننده و نرم کننده‌ی بیشتری در خود داشته و ملایم‌تر است. بنابراین، بیش‌تر مناسب پوست‌های خشک و حساس است.

راجع به تفاوت صابون های جامد و شامپو بدن باید گفت: صابون های جامد معمولی بعلت هزینه بالا برای افزودن گلیسیرین و درعین حال حفظ حالت جامد آن، عموما فاقد گلیسیرین میباشند و همچنین بخاطر جداسازی ماده مؤثره آنها از روغن دانه های گیاهی بوسیله اضافه کردن نمک های خانواده سدیم، حالت قلیایی و PH در حدود ۸ و ۹ دارند اما شامپوهای بدن با توجه به فرایند تولیدشان و مایع بودن براحتی قابلیت اضافه کردن گلیسیرن را داشته و بالانس PH آنها بخاطر اینکه حالت خنثی دارند بسیار ساده تر و کم هزینه تر می باشد.

ولی توجه کنید هرگز این یک قانون کلی نیست که هر شامپو بدن و یا صابون مایع برای پوست بهتر میباشد. حقیقت این است که هرچه میزان کف کردن بیشتر شود به این معنی است که میزان قلیایی بودن آن بالاتر بوده و علاوه بر کثیفی های سطحی پوست، چربی های طبیعی بیشتری از آن را حل کرده و می زداید که باعث خشکی پوست شما خواهد شد.

شامپوهای بدن و ژل‌های شوینده در انواع و اقسام رنگ‌ها و عطرها تولید می‌شوند. بهتر است همیشه از شوینده‌هایی استفاده نمائید که عطر و بویی طبیعی داشته و یاد آور میوه‌ها و گل‌های موجود در طبیعت باشند. با این حال، گول ظاهر فریبنده و عطر دلنشین این محصولات را نخورید و مراقب باشید که محصول مورد نظر عاری از الکل باشد