کرم روز و شب

در این دسته بندی در حال حاضر محصولی وجود ندارد در صورتی که شما محصولی در این دسته برای فروش دارید میتوانید به عنوان فروشنده در وب سایت ثبت نام کنید و محصولات خود را به فروش برسانید

برای مراقبت از پوست روشهای مختلفی وجود دارد. بعضی از خانمها یک مرطوب کننده ساده دارند و آن را در تمام طول شبانه روز استفاده می کنند در حالیکه برخی دیگر از انواع کرمها و سرم ها در ساعات مختلف شبانه روز استفاده می کنند؛ هر کرم مخصوص ساعت خاصی از روز است.  تفاوت بین کرم روز و شب چیست و آیا واقعا لازم است از انواع کرمها به طور جداگانه استفاده کرد؟

کرم روز

اشعه ماورا بنفش خورشید، مواد آرایشی ، تنش و آلودگیهای محیطی عواملی هستند که در طول روز آسیبهای زیادی به پوست وارد می کنند، بنابراین کرم های روز طوری طراحی شده اند که نقش حفاظتی و حمایتی داشته باشند. استفاده از کرم روز که حاوی SPF باشد یکی از روشهای جلوگیری از آفتاب سوختگی است. این کرمها معمولا زیر لوازم آرایش استفاده می شوند و فرمولاسیون سبکی دارند تا به سرعت جذب پوست شوند.

کرم شب

هنگام خواب ، پوست هم مانند سایر اعضای بدن در حالت استراحت قرار می گیرد و عمل ترمیم و بازسازی را انجام می دهد. کرمهای شب حاوی مرطوب کننده های قوی و قدرت جذب ملایم هستند. شبها پوست در معرض آفتاب نیست و چندین ساعت وقت دارد تا عمل جذب مواد مغذی را با ملایمت انجام دهد. وجود برخی ترکیبات ضد پیری در کرم شب تاثیر دو چندانی در روند ترمیم و بازسازی پوست خواهد داشت.

حال سوالاتی پیش می آید که آیا از کرم روز در شب هم می توانیم استفاده کنیم ؟ و بالعکس. استفاده از این کرم چه مزایایی دارد؟ نحوه استفاده از این کرمها چگونه است؟ آیا نحوه خوابیدن در جوان ماندن پوست تاثیر دارد؟ از چه سنی باید استفاده از کرمهای روز و شب را شروع کنیم ؟برای پاسخ به سوالات فوق و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تفاوت کرمهای روز و شب اینجا کلیک کنید.