کرم آبرسان و مرطوب کننده

در این دسته بندی در حال حاضر محصولی وجود ندارد در صورتی که شما محصولی در این دسته برای فروش دارید میتوانید به عنوان فروشنده در وب سایت ثبت نام کنید و محصولات خود را به فروش برسانید

پوست پهناورترین عضو بدن انسان است؛ مرئی‌ترین عضوی  که کارکردهای فراوان دارد. از جمله : محافظت در برابر تغییرات دما و از آن مهمتر محافظت در برابر صدمات خارجی 

پوست دارای چندین لایه ‌است:

لایه خارجی؛ یعنی لایه ای که آن را میبینیم. بافت این لایه یکی از چهار بافت اصلی بدن است که بطور مداوم عوض می‌شود و بافتی جدید جایگزین آن می شود. با افزایش سن، سرعت ساخت لایه جدید و تعویض با لایه قدیمی کند می‌گردد. اگر به اندازه کافی از پوست خود مراقبت نکنید و به موقع از محصولات مراقبتی پوست استقاده نکنید سرعت فرآیند تعویض لایه ها کندتر هم خواهد شد در نتیجه سلول‌های پوست مسدود شده و پیری زودرس حاصل می‌گردد.

لایه درونی؛ درونی‌ترین لایه پوست، درمیس نامیده می‌شود که وظیفه حفظ ساختار، نرمی و خاصیت ارتجاعی پوست را بر عهده دارد. در این لایه از پوست، کلاژن و الاستین ساخته می‌شود. خون مورد نیاز پوست خارجی هم در این بخش از پوست شکل می‌گیرد.

پوست حاوی مرطوب‌ کننده‌ های طبیعی است که مانع از خروج آب از بدن می‌‌شود. اگر  به هر دلیلی رطوبت پوست کاهش یابد، سلول‌ های زنده پوست از بین رفته و پوستی خشک، زمخت، زبر و پوسته پوسته حاصل می‌شود. اما اگر بطور صحیح و مداوم آبرسانی و رطوبت لازم برای پوست را تامین کنید، نرمی و لطافت پوست سالیان سال حفظ خواهد شد و پوستی جوان خواهید داشت.

چه زمانی پوست نیاز به ترمیم و آبرسانی دارد ؟ وقتی که پوست دچار تغییراتی همچون سفتی، خشکی و کشیدگی شده باشد به اصطلاح می گویند پوست دهیدراته شده است. راه درمان و مبارزه با مشکل دهیدراته ، آبرسانی به شکل کاملا درست و حساب شده می باشد. درمان خانگی و درمان شیمیایی هر دو می تواند کارساز باشد. در آخر لازم است یادآور شویم که آبرسان و مرطوب کننده با هم تفاوت دارند و هر کدام وظایفی به عهده دارند که با دیگری متفاوت است.