دستگاه اصلاح موی ابرو - گوش - بینی فلاولس

دستگاه اصلاح موی ابرو - گوش - بینی فلاولس

 

یکی از راه های جذابیت افراد، علاوه بر ظاهر آراسته و زیبا، داشتن ابرو تمیز و اصلاح شده است. بنابراین اصلاح صورت و بدن بسیار مهم و حائز اهمیت است. امروزه انواع مدل های موزن در بازار موجود است که بسیاری از آنها به دلیل جاگیر بودن، نمی توانند همراه همیشگی افراد باشند. بنابراین اگر به دنبال محصولی هستید که بتوانید آن را همیشه با خود به همراه داشته باشید دستگاه موکن لمسی فلولس Flawless پیشنهاد خوبی است.

 

دستگاه موزن لمسی فلولس Flawless، محصولی جدید با قابلیت بسیار بالاست که دارای تیغه های بسیار تیزی می باشد و شما می توانید در همه جا، حتی مسافرت و یا در محیط کار، اتومبیل و منزل از این محصول به راحتی استفاده کنید. دستگاه اصلاح صورت Flawless با استفاده از باتری قلمی کار می کند. این محصول ضد آب بوده و قابلیت تمیز کردن موهای ابرو و بینی را بدون نیاز به لمس و بدون سوزش، قرمزی یا تحریک را دارد.

بسیاری از خانم ها از ابروهای نا مرتب خود رنج می برند، به همراه داشتن یک موزن شارژی همراه جیبی کوچک در کیف می تواند حس اعتماد به نفس را افزایش دهد و همانند لوازم آرایشی دیگر جای کمی را اشغال کنند. بدون ایجاد سوزش، درد و تحریک و قرمزی پوست در کم ترین زمان، شما را از شر موهای زائد راحت می کند.

نحوه استفاده: کلاهک را بردارید سپس سوئیچ واقع در کنار دستگاه را به سمت بالا به سمت “ON” بکشید. به آرامی سر دستگاه موکن لمسی را روی پوست خود فشار دهید و به صورت دورانی روی پوست خود بچرخانید و موهای ابرو و بینی را که بیشترین حسگرهای درد را دارند با کمترین درد از بین ببرید. دقت کنید نباید در یک زاویه باشد. از ایجاد حرکات دایره ای کوچک برای حذف موهای ناخواسته استفاده کنید.

 

توجه: طبیعی است که سر دستگاه با استفاده گرم شود.

برای تمیز کردن دستگاه، ابتدا باید مطمئن شوید که دستگاه خاموش است. بعد از هر استفاده، سر دستگاه را با استفاده از قلم موی موجود در پکیج تمیز کنید تا از موهای زائد باقیمانده از بدن پاک شود. سپس آنرا به حالت عادی برگردانید. برای قرار دادن ریزش موبر روی دستگاه، خطوط شیار روی کلاهک با آنهایی که روی دستگاه قرار می گیرند، بچرخانید و در جهت عقربه های ساعت چرخش دهید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

دستگاه اصلاح موی ابرو - گوش - بینی فلاولس

  • میزان فروش: 106
  • مدل ابرو - گوش - بینی
  • موجودی: 8
  • کد محصول : 9816

برچسب ها: دستگاه اصلاح موی ابرو - گوش - بینی فلاولس