ست پیرایشی

در این دسته بندی در حال حاضر محصولی وجود ندارد در صورتی که شما محصولی در این دسته برای فروش دارید میتوانید به عنوان فروشنده در وب سایت ثبت نام کنید و محصولات خود را به فروش برسانید

با سرعت گرفتن فعالیت های روزمره در دنیای مدرن و امروزی ، انسان ها برای اموری از جمله زیبایی ظاهر خود به دنبال راه هایی برای صرفه جویی در وقت خود می باشند . علاوه بر صرفه جویی در وقت ، ماشین های اصلاح برقی دارای مزایای بیشتری نسبت به تیغ های اصلاح یکبار مصرف می باشند . تولید کنندگان ماشین های اصلاح برقی همواره سعی بر تولید ماشین هایی با قدرت حمل راحت تر، موتور های بی صداتر و توانایی اصلاح تمام نقاط بر روی پوست می باشند .

بزرگترین مزیت ماشین های اصلاح برقی ، طول عمر طولانی دستگاه می باشد . تولید کنندگان معتبر اینگونه محصولات توانایی تولید ماشین هایی با قدرت نگهداری شارژ بیشتر و نیاز به رسیدگی کمتر را دارند . در دراز مدت، استفاده از ماشین های اصلاح برقی باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود و علت این امر آنست که مصرف کنندگان نیازی به خرید تیغ های اصلاح جایگزین و محصولات بهداشتی اصلاح ندارند و همچنین در هنگام استفاده از این ماشین های اصلاح برقی نیازی به مصرف آب نمی باشد . تیغه های ریش تراش برقی عمر طولانی تری نسبت به ریش تراش های دستی دارد ، و توانایی جایگزینی آسان قسمت های قدیمی این ماشین ها به مصرف کنندگان اجازه می دهد بدون نیاز به خرید مجدد ریش تراش جدید از ریش تراش خود استفاده کنند . ریش تراش های برقی لایه های پوستی را از بین نمی برد و برخلاف تیغ های اصلاح آثار زخم ، قرمزی و برش بر روی پوست ایجاد نمی کنند .استفاده از ریش تراش های برقی به ویژه برای افراد با پوست حساس توصیه می شود . اندازه کوچک و مناسب ریش تراش های برقی ، نگهداری و حمل آنها را آسان می کند.

استفاده از اپی لیدی یکی از سریع ترین و ایمن ترین روش های برداشتن موهای زایدبرای بانوان است و معمولا برداشتن موهای زاید دست و پا استفاده می شود.
بهتر است اپی لیدی رادرست پس از خارج شدن از حمام استفاده کنید؛ چون آب گرم باعث می شود موهای شما از ریشه شل شوند، منافذ پوست شماباز شوند و به این ترتیب موها خیلی راحت  تر کنده شوند. فراموش نکنید اپی لیدی یک دستگاه برقی است؛ بنابراین آن را در حمام و یا در مجاورت آب استفاده نکنید چون خطر برق گرفتگی وجود خواهد داشت!
کرم های مخصوص را استفاده کنید: در برخی از انواع دستگاه های اپی لیدی کرم های مخصوص وجود دارد که باید آن را بلافاصله پس از مصرف دستگاه روی موضع بمالید تا از التهاب پوست  جلوگیری شود.
توصیه ما این است که اگر اپی لیدی شما از انواع معتبر است، می توانید با خیال آسوده از این کرم های ضد حساسیت( بلافاصله پس از استفاده از اپی لیدی ) استفاده کنید.
وسیله ای کاملا  شخص است؛ قرض ندهید: گرچه اپی لیدی را می توان با محلول های ضدعفونی کننده، پاک کرد و تعداد باکتری های سطح آن راکاهش داد ولی این وسیله،وسیله ای کاملا شخصی است؛ چون هنگامی که موها از ریشه کنده می شوند، ممکن است توام با اندکی خون ریزی باشد و امکان انتقال بیماری های ایدز و هپاتیت از طریق استفاده مشترک از این وسیله وجود خواهد داشت. فراموش نکنید این میکروب ها فقط از طریق استریل کردن از بین می روند و شما نمی توانید این دستگاه را استریل کنید.