تیغ اصلاح

نمایش:
مرتب کردن براساس:

ریش تراش حرفه ای پروویو مدل PW-1112

ریش تراش حرفه ای پروویو مدل PW-1112 مناسب برای خط ریش و شقیقه   در گذشته برای اصلاح و از ..

0 تومان

تیغ اصلاح


با استفاده از تیغ اصلاح مناسب چهره ای صاف داشته باشید و از خطرات احتمالی بریدن صورت تان نیز دور شوید. امروزه تیغ هایی با ۵ تیغه و یا ۷ تیغه رایج شده اند، این تیغ ها بعد از زمان کوتاهی کند می شوند و به پوست صورت شما آسیب وارد می کنند، اما می توانید تیغه های تیغ دو لبه خود را به آسانی تعویض کنید و دوباره از آن استفاده کنید.  مدت زمانی طول می کشد تا شما به استفاده از تیغ دو لبه عادت کنید، چون اصلاح با این نوع تیغ دقت و زمان بیشتری نیاز دارد اما نتیجه کار بسیار به دل شما می نشیند و پوست شما را بسیار نرم و صاف می کند. البته کرم اصلاح خوب را از یاد نبرید.

پس از مدتی تیغه های تیغ های ۵ تیغه و یا ۷ تیغه مسدود می شوند و برای زمان طولانی خیس می مانند و باعث می شود باکتری ها در آن قسمت جمع شوند. اما شما می توانید تیغ دو لبه خود را تغییر دهید و از یک تیغه نو و تمیز بهره ببرید.

یکی دیگر از ویژگی های تیغه های دو لبه این است که دارای شانه محافظ هستند و این شانه می تواند باز یا بسته شود. هم چنین دندانه های تیغ کمی گسترده ترهستند و برای انواع موهای صورت مناسب می باشند.

  1. صورت خود را خوب بشویید. استفاده از آب گرم تا 3 دقیقه به حذف پوست های مرده و ناخالص ها کمک کرده و بریده شدن وخراشیده شدن پوست را کاهش می دهد
  2. از ژل اصلاح استفاده کنید. این کار از سوختگی ناشی از اصلاح جلوگیری می کند. اگر پوست حساسی دارید اجازه دهید به مدت یک دقیقه ژل بر روی صورت نشسته و کاملا خیس بخورد.
  3. از تیغ اصلاح چند لبه استفاده کنیدبا این کار اصلاحی صاف و فوق العاده نزدیک را تجربه خواهید کرد. اولین تیغ موها را کمی بلند تر می تراشد و تیغه های بعدی اصلاحی نزدیکتر فراهم می کنند. با این کار اصلاح صورت با فشار کمتر به پوست و در نتیجه با تحریک کمتری صورت می گیرد. نکته: اگر احساس می کنید تیغ اصلاح پوست شما را می کشد، شاید زمان آن رسیده که تیغ اصلاح خود را تعویض کنید
  4. فشار زیادی به عمل نیاورید. یک تیغ خوب همه کارها را به انجام می رساند. با استفاده از تیغ اصلاح با کیفیت، این طبیعی است که قطع مو ها توسط تیغ ها را احساس نکنید. اصلاح را درجهت رشد موها آغاز نمایید. در انتها در صورتیکه هدف شما اصلاحی کامل و نزدیک است می توانید برخلاف جهت مو اصلاح کنید.
  5. اصلاح را کامل کنید. صورت را با آب سرد بشویید، سپس ازکرم نرم کننده بعد از اصلاح استفاده کنید. با این کار احساس خوبی به شما دست داده و بوی خوش تری استشمام کنید.