افتر شیو

در این دسته بندی در حال حاضر محصولی وجود ندارد در صورتی که شما محصولی در این دسته برای فروش دارید میتوانید به عنوان فروشنده در وب سایت ثبت نام کنید و محصولات خود را به فروش برسانید

افتر شیو یک محلول آرایشی بر پایه الکل یا آب است که برای آقایانو خانمها ساخته شده.استفاده از آن بعد از هر بار اصلاح پوست با تیغ موجب میشود که التهاب و قرمزی پوست کاهش یافته و به واسطه وجود الکل پوست شما بعد از اصلاح جوش نخواهد زد البته بعضی از افراد بعد از استفاده از افتر شیو پایه الکل دچار عوارض حساسیتی میشوند.

افتر شیو بسته به اینکه بر پایه الکل، آب یا شیر باشد به شکل لوسیون، ژل (بالم) و اسپری ساخته می‌شود. این نکته را هم از یاد نبرید که یک افتر شیو خوب هدیه‌ای مردانه، کاربردی و همیشه در دسترس است که می‌توانید به کارایی‌اش مطمئن باشید.

  1. صورت را بعد از اصلاح با آب سرد بشویید و تمیز کند. این کار باعث بسته شدن منافذ پوست می شود.
  2. صورت را خیس نگهداشته و افترشیو را روی دست بریزید.
  3. بمدت ۱-۲ ثانیه دست ها را بهم مالش دهید.
  4. دستها را ۴-۵ ثانیه باز نگهدارید. این کار باعث می شود تا قسمت زیادی از الکل افترشیو تبخیر شود.
  5. افترشیو دست ها را با حرکات رو به پایین به صورت و گونه بزنید.
  6. بعد از مرحله آخر صورت خود را نشورید و بگذارید افتر شیو روی صورت شما خشک شود.

یک متخصص پوست به کسانی که دارای پوست خشک هستند توصیه کرد تا بعد از اصلاح صورت از افترشیو با پایه الکل استفاده نکنند.استفاده از افترشیو و لوسیون های حاوی الکل باعث افزایش خشکی پوست در آنها می شود و به تدریج به بافت های پوستی صورت آسیب می رساند.

کسانی که از صابون برای اصلاح صورت استفاده می کنند حتما بعد از پایان اصلاح از کرم های مرطوب کننده استفاده کنند. اما استفاده از کرم برای کسانی که از خمیر ریش استفاده می کنند ضرورت چندانی ندارد چون خود این خمیر ریش ها حاوی مواد مرطوب کننده هستند.