به دلیل تعطیلات نوروز ، امکان تاخیر در تحویل سفارشات بعد از 23 اسفند وجود دارد .
کرم محافظ چشم مراقبت ویژه Fade Out

کرم محافظ چشم مراقبت ویژه Fade Out همراه با SPF 25 مناسب برای پوست و همچنین زیر چشم

کرم SPF 25 محافظ چشم مراقبت ویژه Fade Out کرم سفید کننده پوست با کارایی اثبات شده است که نشانه های پیری اطراف چشم ، خطوط ریز ، چین و چروک ، سیاهی دور چشم ، خشکی و عدم یکنواختی رنگ پوست را هدف قرار می دهد.

رنگ یکنواخت پوست : بنا به آزمایش های بالینی اثبات شده که تنها در 4 هفته می تواند رنگ پوست را یکنواخت کند و با کاهش تغییر رنگ باعث شود تا پوست صورت روشن تر و درخشان تر شود. سیاهی دور چشم در عرض 4 هفته کاهش پیدا میکند و رنگ پوست به وضوح روشنتر و درخشان تر میگردد.

پوستی با استحکام بیشتر : فرمولی پیشرفته آن نشانه های پیری را هدف قرار می دهد و تنها در عرض 4 هفته باعث خطوط ریز و چین و چروک پوست میشود تا پوستی صاف تر داشته باشید. حاوی اسید هیالورونیک است که بنا به آزمایش های بالینی اثبات شده که می تواند به حفظ رطوبت کمک کند تا باعث گردد پوست نرم تر و دارای انعطاف پذیری بیشتر باشد.

پپتید فعال (هالوکسیل) برای ترمیم و بازسازی پوست جهت صاف تر و جوان تر کردن آن.

مرطوب کننده پوست : فرمول تسکین دهنده و مرطوب کننده غنی آن با کم آبی مقابله کرده و تا 24 ساعت مرطوب سازی را فراهم می کند.

نتایج : در عرض 4 هفته ناحیه چشم به وضوح جوان تر به نظر می رسد. سیاهی دور چشم به حداقل میرسد پوست درخشان تر میشود و خطوط ریز و چین و چروک ها کاهش می یابد.

روش مصرف :

پس از تمیز کردن پوست آن را بطور یکنواخت در اطراف ناحیه چشم بزنید. برای دستیابی به بهترین نتیجه ، از یکی از مرطوب کننده های پیشرفته ما نظیر کرم روز مراقبت ویژه Fade Out یا کرم روز ضد چروک مراقبت ویژه Fade Out استفاده کنید.

تنها جهت استعمال خارجی در صورتی که این محصول با چشم تماس پیدا کرد بلافاصله چشم را با آب سرد بشویید. در مواردی نادر ممکن است جوش و یا تحریک پوستی رخ دهد که در این صورت مصرف آن را قطع کنید. از آن بر روی پوست آسیب دیده ، تحریک شده استفاده نکنید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کرم محافظ چشم مراقبت ویژه Fade Out

  • میزان فروش: 1405
  • تولید کننده: fadeout
  • مدل محافظ چشم
  • موجودی: 1
  • کد محصول : 4992

برچسب ها: کرم محافظ چشم مراقبت ویژه Fade Out, محافظ چشم, ضد پف و سیاهی دور چشم