نوارهای سیلیکونی اسکار اف ایکس اسکارهیل – Scar Heal

نوارهای سیلیکونی اسکار اف ایکس اسکارهیل مناسب برای از بین بردن اسکارهای روی انواع پوست – Scar Heal

 

نوارهای سیلیکونی پوششی هستند که از پلیمری به نام “ پلی دی متیل سیلوکسان (PDMS)" تشکیل شده اند و الاستیسیته آن ها مشابه پوست است. از زمان کشف خواص درمانی سیلیکون در سال 1982 نوارها و پمادهای سیلیکونی جهت کاهش اندازه، سفتی، قرمزی و خارش ناشی از اسکار های هایپرتروفیک و نیز پیشگیری از بروز آن ها به میزان وسیعی به کار رفته اند.

نوارهای سیلیکونی اسکار اف ایکس باعث نرم شدن، ناپدید شدن و هم سطح شدن اسکار با پوست اطراف آن و همچنین کاهش مقدار Hyper Pigmentation سطح اسکار می گردد.

 

موارد مصرف :

- آثار زخم های کلوئیدی  Keloid Scars

- آثار زخم های برجسته  Hypertrophic Scars

- آثار به جای مانده از جوش های پوستی Acne Scars

-  آثار زخم هایی که بر اثر ضربه ایجاد شده اند  Traumatic Scars

-  آثار زخم های جراحی   Surgical Scars

- آثار زخم های سوختگی Burn Scars

- خطوط حاملگی و چاقی  Stretch Marks

 

روش مصرف :

ابتدا پوست با آب و صابون معمولی شستشو داده شده، با حوله خشک شود. سپس روکش محافظ پلاستیکی از هر دو طرف اسکار اف ایکس جدا شود و طرف چسبناک آن بر روی اثر زخم چسبانده شود. نوارهای سیلیکونی یکبار مصرف نیستند و در تمام دوره درمان قابل شستشو و استفاده مجدد می باشند. برای حداکثر اثر بخشی، بهتر است اسکار اف ایکس در طول روز بین 8 تا 12 ساعت بر روی پوست چسبانده شود و در طی ساعات دیگر شبانه روز از کرم اسکار استاتیک به تعداد 3 الی 4 بار استفاده گردد. در هنگام از این نوارها بهتر است که در حدود 2 سانتی متر از اطراف اسکار پوشانده شود و همچنین از محکم کشیدن نوار  بر روی پوست و ایجاد فشار به خاطر کشش آن ها روی پوست خود داری شود چون ممکن است باعث قرمزی پوست شود و در مواردی درمان را با مشکل مواجه کند.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

نوارهای سیلیکونی اسکار اف ایکس اسکارهیل – Scar Heal

  • میزان فروش: 78
  • تولید کننده: اسکارهیل
  • مدل نوارهای سیلیکونی
  • موجودی: 0
  • کد محصول : 8920

این محصول فعلا در انبار موجود نیست در صورتی که شما دارای این محصول هستید میتوانید با عضویت به عنوان فروشنده این محصول را در ایران بازار به فروش برسانید


برچسب ها: نوارهای سیلیکونی اسکار اف ایکس اسکارهیل – Scar Heal