لوسیون

در این دسته بندی در حال حاضر محصولی وجود ندارد در صورتی که شما محصولی در این دسته برای فروش دارید میتوانید به عنوان فروشنده در وب سایت ثبت نام کنید و محصولات خود را به فروش برسانید

لوسیون

داشتن موهای پر پشت و زیبا برای بسیاری ، خواسته ی دست نیافتنی است ، این افراد معمولا از موهای نازک و کم حجمی برخوردار هستند و زمانی که به فکر تقویت مو های خود می افتند ، شروع به خود درمانی های متفاوتی می کنند ، در این راه معمولا از تجربه و گفته های اطرافیان بهره می بردند ، محصولات آرایشی و بهداشتی مختلفی نظیر لوسیون ها و تونیک های تقویت مو را امتحان می کنند و در نهایت با دلسردی از نتیجه ی کار ، موها را به حال خود رها می کنند.

در این زمان است که ریزش و ضعیف شدن موها پس از استفاده از محصولات شیمیایی گوناگون بیشتر و بیشتر می گردد .

بسیاری از متخصصین پوست و مو علاوه بر تجویز رژیم غذایی غنی از گروه های مختلف غذایی ، به تجویز لوسیون ها و تونیک هایی برای تقویت مو نیز می پردازند .

این لوسیون ها و تونیک های تقویت مو به طور سریع و در کمترین زمان ممکن تکمیل کننده ی اثر تغذیه ی مناسب هستند و با رساندن مواد مغذی و لازم جهت رشد ریشه ای مو به پوست سر، در جهت کاهش عوارض و مشکلات مو به طور موثری عمل می کنند .

لذا استفاده از این لوسیون ها و تونیک های تقویت مو در کنار دیگر توصیه ها و درمان های لازم روند درمان را تسریع می کنند .

این لوسیون ها و تونیک های تقویت مو با داشتن ترکیبات مختلف و مغذی مورد نیاز مو در جهت تقویت مو و درمان عوارض مو عمل می کنند .

از این رو ، در کنار توصیه ها و درمان های داروئی و موضعی استفاده از این لوسیون ها و تونیک ها با توجه به جنس و نیاز مو در جهت تقویت مو باعث بهبود مناسب مشکلات مو خواهد شد و استفاده از آنها در روند بهبود بسیار تاثیرگذار خواهد بود .