لوسیون

نمایش:
مرتب کردن براساس:
تونیک درما GLYNT -39 %

تونیک درما GLYNT

تونیک درما GLYNT به منظور احیای پوست و ضد شوره تونیک احیا کننده پوست سر ، ضد شوره ، چربی و خارش م..

111,000 تومان 68,000 تومان
لوسیون هیدرو ویتامین GLYNT -40 %

لوسیون هیدرو ویتامین GLYNT

لوسیون هیدرو ویتامین GLYNT دارای ویتامین برای توازن ساختار ساقه یک نرم کننده و طراوت بخش روزانه ا..

113,000 تومان 67,800 تومان
لوسیون

داشتن موهای پر پشت و زیبا برای بسیاری ، خواسته ی دست نیافتنی است ، این افراد معمولا از موهای نازک و کم حجمی برخوردار هستند و زمانی که به فکر تقویت مو های خود می افتند ، شروع به خود درمانی های متفاوتی می کنند ، در این راه معمولا از تجربه و گفته های اطرافیان بهره می بردند ، محصولات آرایشی و بهداشتی مختلفی نظیر لوسیون ها و تونیک های تقویت مو را امتحان می کنند و در نهایت با دلسردی از نتیجه ی کار ، موها را به حال خود رها می کنند.

در این زمان است که ریزش و ضعیف شدن موها پس از استفاده از محصولات شیمیایی گوناگون بیشتر و بیشتر می گردد .

بسیاری از متخصصین پوست و مو علاوه بر تجویز رژیم غذایی غنی از گروه های مختلف غذایی ، به تجویز لوسیون ها و تونیک هایی برای تقویت مو نیز می پردازند .

این لوسیون ها و تونیک های تقویت مو به طور سریع و در کمترین زمان ممکن تکمیل کننده ی اثر تغذیه ی مناسب هستند و با رساندن مواد مغذی و لازم جهت رشد ریشه ای مو به پوست سر، در جهت کاهش عوارض و مشکلات مو به طور موثری عمل می کنند .

لذا استفاده از این لوسیون ها و تونیک های تقویت مو در کنار دیگر توصیه ها و درمان های لازم روند درمان را تسریع می کنند .

این لوسیون ها و تونیک های تقویت مو با داشتن ترکیبات مختلف و مغذی مورد نیاز مو در جهت تقویت مو و درمان عوارض مو عمل می کنند .

از این رو ، در کنار توصیه ها و درمان های داروئی و موضعی استفاده از این لوسیون ها و تونیک ها با توجه به جنس و نیاز مو در جهت تقویت مو باعث بهبود مناسب مشکلات مو خواهد شد و استفاده از آنها در روند بهبود بسیار تاثیرگذار خواهد بود .