به دلیل تعطیلات نوروز ، امکان تاخیر در تحویل سفارشات بعد از 23 اسفند وجود دارد .
شامپوی حجم دهنده GLYNT

شامپوی حجم دهنده GLYNT به منظور محافظت از پوست و مواد شستشو دهنده ، روغن نارگیل

شامپوی تقویت کننده برای شستشوی ملایم موهای ضعیف یا نازک . جلبک دریایی موجود در این محصول حاوی مقادیر زیادی ویتامین ، پروتئین و اسیدهای آمینه می باشد که پوست سر را حفظ و مراقبت می کند. مواد شستشو دهنده آن از روغن نارگیل تهیه شده است .

روش مصرف:

مقدار کمی از شامپو را روی موی خیس پخش کنید و اجازه دهید مدت کوتاهی روی مو بماند تا جذب شود . موها را کمی ماساژ داده و سپس آبکشی نمایید.

فاکتور مراقبت : خوب

فاکتور پاک کنندگی : عالی

موی نازک نیاز به مراقبت بسیار دقیق و پیشرفته دارد. این نوع مو بخاطر ساختار ظریفش بسیار حساس و بی انرژی است، بنابراین نیاز به مراقبتی دارد که آن را احیا و تقویت کند. گروه محصولات VOLUME درست به همین منظور طراحی شده است. یک شامپوی احیا کننده ، پاک کننده قوی ، نرم کننده ، ضخیم کننده مو و یک تقویت کننده مو که به مو برقی ابریشمین می بخشد بدون اینکه آن را سنگین کند .

استفاده از محصولات حجم دهنده گلینت برای موی نازک ضروری است. شامپوی Energy با عصاره ریشه زنجبیل ، اثر پاک کننده عمیقی دارد.  نرم کننده Energy با ویژگی گرمازایی ، مو را بوسیله پروتئین ، ابریشمی و ضخیم می کند. کراتین و ماسک Energy مو را با عصاره جینکوبیلوبا و ویتامین B5 تقویت می کند.

نتیجه : محصولات حجم دهنده گلینت دارای عطر میوه های تازه بوده و به علت سبکی ، حس خوشایندی ایجاد می کند. نیروی ویژه ، تراکم ، حجم طبیعی و سبک

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

شامپوی حجم دهنده GLYNT

  • میزان فروش: 1549
  • تولید کننده: گلینت
  • مدل حجم دهنده
  • موجودی: 9
  • کد محصول : 4975

برچسب ها: شامپوی حجم دهنده GLYNT, حجم دهنده, شامپو مو