اسپری مو حجم دهنده GLYNT

اسپری مو حجم دهنده GLYNT برای مراقبت از موهای نازک و کم پشت


یک نرم کننده تقویت کننده بدون نیاز به شستشو برای موهای نازک ، ضعیف و کم پشت است. فرمول گرمازا با پروتئین ابریشمی و کراتین مایع ، مو را در برگرفته و به آن قدرتی ویژه و حجمی سبک می بخشد.

روش مصرف:

پس از شستشو روی موی نم دار اسپری کنید، نیاز به آبکشی ندارد. به دلیل فعال شدن مواد موثره توسط گرما باید پس از استفاده موها را سشوار کنید تا اثر حجم دهندگی به طور کامل واقع گردد.

در واقع این محصول اثر محافظتی نیز برای جلوگیری از آسیب حرارت سشوار در موهای نازک و ضعیف دارد.

- روزانه استفاده شود.

فاکتور مراقبت : عالی

فاکتور حجم دهندگی : عالی

موی نازک نیاز به مراقبت بسیار دقیق و پیشرفته دارد. این نوع مو بخاطر ساختار ظریفش بسیار حساس و بی انرژی است ، بنابراین نیاز به مراقبتی دارد که آن را احیا و تقویت کند. گروه محصولات VOLUME درست به همین منظور طراحی شده است. یک شامپوی احیا کننده ، پاک کننده قوی ، نرم کننده ، ضخیم کننده مو و یک تقویت کننده مو که به مو برقی ابریشمین می بخشد بدون اینکه آن را سنگین کند .

محصولات VOLUME از ضروریات موی نازک هستند . شامپوی Energy با عصاره ریشه زنجبیل ، اثر پاک کننده عمقی دارد.  نرم کننده Energy با ویژگی گرمازایی ، مو را بوسیله پروتئین ، ابریشمی و ضخیم می کند. کراتین و ماسک Energy مو را با عصاره جینکوبیلوبا و ویتامین B5 تقویت می کند.

نتیجه : محصولات VOLUME دارای عطر میوه های تازه بوده و به علت سبکی ، حس خوشایندی ایجاد می کند. نیروی ویژه ، تراکم ، حجم طبیعی و سبک

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

اسپری مو حجم دهنده GLYNT

  • میزان فروش: 745
  • تولید کننده: گلینت
  • مدل حجم دهنده
  • موجودی: 5
  • کد محصول : 4976

برچسب ها: اسپری مو حجم دهنده GLYNT, حجم دهنده, اسپری مو