رنگ مو

در این دسته بندی در حال حاضر محصولی وجود ندارد در صورتی که شما محصولی در این دسته برای فروش دارید میتوانید به عنوان فروشنده در وب سایت ثبت نام کنید و محصولات خود را به فروش برسانید

رنگ مو

بسیاری از کارشناسان پیشنهاد می‌کنند که موها را یک روز قبل (نه همان روز رنگ کردن) بشویید. چربی طبیعی درطی مراحل رنگ کردن، از پوست سر محافظت می‌کند. بعد از رنگ کردن مو، بهتر است موها را فقط با آب شستشو داده و از نرم کننده استفاده کنید. حداقل یک روز کامل صبر کنید و به رنگدانه‌ها فرصت دهید تا با موهایتان وارد واکنش شوند، سپس موها را با شامپو شستشو دهید.

به این دلیل که مواد تشکیل دهنده رنگ مو بسیار غلیظ است، ایده خوبی است که یک هفته قبل از رنگ کردن، برای موهای خشک از نرم‌کننده‌ استفاده کنید. هنگامی که موهای شما رنگ شد، باید هر هفته برای موهای رنگ شده نرم‌کننده مصرف کنید تا نرم بمانند.
برای دور نگه داشتن رنگ مو از پیشانی و به عنوان یک اقدام محافظتی، قبل از به‌کار بردن رنگ، اطراف خط مویتان وازلین بمالید. برای از بین بردن آن بعد از رنگ کردن، مقداری کرم پاک کننده را روی وازلین بمالید و با پنبه یا لیف آن را پاک کنید.
همچنین به یاد داشته باشید که همیشه دستکش بپوشید و حوله قدیمی تیره رنگی را اطراف شانه‌های خود قرار دهید. حوله‌هایی با رنگ روشن، لکه‌ها را نشان می‌دهند.

ممکن است فردی موهای تیره داشته باشد و تمایل به بلوند کردن موهای خود داشته باشد و یا این که فرد با موهای بلوند است و تمایل به داشتن موهای سیاه دارد. باید توجه داشت که تغییر رنگ ناگهانی موها آسیب زیادی به مو وارد می کند .برخی از متخصصان بر این باورند که تا سه درجه تیره یا روشن کردن رنگ مو ، آسیب کمتری را به مو وارد می کند .

توجه داشته باشید که هنگام انتخاب رنگ مو پایه ی موی خود فرد نیز بسیار مهم است . رنگهایی که بر روی کاتالوگها می بینید همه بر روی موهای دکلره شده امتحان شده است حتی مشکی پر کلاغی . بنابراین یک فرد آسیایی با پایه ی رنگ تیره هرگز توقع نداشته باشد که رنگ انتخابی بر روی موهایش دقیقا همان رفله را ایجاد کند. اگر دقیقا همان رنگ و رفله را می خواهید موهای شما نیاز به دکلره یا رنگ مو آن هم در چند مرحله است . موهای اروپایی ها به علت اینکه پایه ی روشن دارند تقریبا از پایه ی پنج به بالا رنگ مو همان رفله را ایجاد می کند. اگر دقت کرده باشید در خانم هایی که موهای سفید بیشتری دارند رفله ی رنگ انتخابی بسیار نزدیک به رنگ کاتالوگ مو است نسبت به خانمی که رنگ موی مشکی یا قهوه ای سیر دارد.