سشوار

در این دسته بندی در حال حاضر محصولی وجود ندارد در صورتی که شما محصولی در این دسته برای فروش دارید میتوانید به عنوان فروشنده در وب سایت ثبت نام کنید و محصولات خود را به فروش برسانید

سشوار

سشوار کشیدن علاوه بر اینکه از هنرهای آرایشی و آرایشگری است، برای سلامت مو هم ممکن است مضر یا مفید باشد، همه چیز به این بستگی دارد که چگونه از این وسیله استفاده کنیم.

ویژگی های مورد نظر در خرید سشوار :

قابلیت انعطاف پذیری، اندازه و وزن
بهتر است هنگام خرید سشوار به وزن آن توجه داشته باشید. سشوارهای حرفه ای خیلی سبک هستند و با جریان مستقیم کار می کنند. اگر موهایتان بلند است و برای خشک کردن آن باید مدت زمان زیادی سشوار را در دست بگیرید از سشوارهای کم وزن استفاده کنید.

سوئیچ ها
سوئیچ ها باید در دسترس باشند و بتوان راحت از آن ها استفاده کرد. سوئیچ های کشویی در دسته قرار می گیرند و به سختی می توان از آن ها استفاده کرد مگر اینکه سفت و سخت نباشند. سوئیچ های سوپاپ انگشتی نیاز به فشار دادن دکمه های بالایی دارند. آنها می توانند به راحتی استفاده شوند اما ممکن است به صورت تصادفی فعال شوند.

تنظیم چندگانه گرما و هوا
تنظیمات جداگانه سرعتِ گرما و هوا به فرد کنترل بیشتری می دهند. بالاترین دمای سشوار برای خشک کردن موها می باشد، در حالی که تنظیمات پایین تر برای حالت دادن موها مناسب است.

تنظیم دمای سرد
هوا را خنک می کند و برای تثبیت مو یا خنک کردن آن کاربرد دارد.

قلاب
ایده خوبی است که سشوار بر روی دیوار و دور از سطوح مرطوب کننده حمام آویزان شود.

کنسانتره
کنسانتره جریان هوا را تسریع می کند و آن را به جایی که می خواهید می برد. این ویژگی برای خشک کردن موضعی و حالت دادن مو طراحی شده است.

اشعه ماوراء بنفش
اشعه ماوراء بنفش طوری طراحی شده است که با پخش کردن جریان هوا از سوختن موهای زبر جلوگیری می کند و از طرف دیگر با هدایت گرما به سمت ریشه ها حجم مو را اضافه می کند.

موتور
توربو جریان هوا را در سشوار تقویت می کند و این امکان را فراهم می کند که سرعت خشک شدن مو افزایش پیدا کند. موتور سشوار‌های خانگی اصطلاحا موتور DC و موتور سشوار‌های حرفه‌ای اصطلاحا موتور AC است که بیشتر به کار آرایشگاه‌ها می‌آید.