دیسپانسر

نمایش:
مرتب کردن براساس:

دیسپانسر پروویو مدل PW-3115

دیسپانسر پروویو مدل PW-3115  به منظور حالت دادن به مو ها و قابل نصب بر روی انواع سشوار برای ..

0 تومان
دیسپانسر

دیسپانسر یا دیفیوزر وسیله ایست که به سر سشوار متصل می‌شود. این وسیله فشار هوا را روی بخش زیادی از مو پخش کرده و فر کردن مو را راحت تر می کند. همچنین برای خشک کردن موهای فر، بهترین گزینه است.
دو نوع دیسپانسر وجود دارد
 گرد و پلاستیکی
برای حالت دادن به مدل‌های خاصی ساخته شده اند و شما قبل از خرید باید از سازگاری سشوارتان با این وسیله اطمینان حاصل کنید.
دیسپانسر جورابی
این نوع دیسپانسر در برابر حرارت و گرما مقاوم است و مانند جورابی شل به سر نازل سشوار وصل می شود. دیسپانسر جورابی به دلیل اندازه کوچک، ایده آل برای مسافرت است و به راحتی در بین وسایل مسافرت جا می گیرد.
نحوه استفاده از دیسپانسر
برای خشک کردن موهای فر حتماً به دیسپانسر احتیاج دارید. چون حالت طبیعی موها را حفظ کرده و از وز شدن آنها جلوگیری می کند.
هنگام استفاده از دیسپانسر از حرارت متوسط سشوار استفاده کنید. و از بالا به پایین سشوار بکشید تا موهای فر، حالت طبیعی خود را حفظ کنند. این کار وقت زیادی از شما نمی گیرد و باعث حجیم شدن موهایتان می شود.
اگر موها‌ی‌تان کم‌ پشت و صاف است، می‌توانید آنها را فر دهید تا هم زیباتر شود و هم پرپشت‌ تر به نظر برسد. برای این کار نم موها باید در حدی باشد که نه از آن آب بچکد و نه خیلی خشک باشد. از بالای گوش سمت راست تا گوش چپ، شانه را به صورت نیم‌دایره حرکت دهید و موها را به دو دسته بالا و پایین تقسیم کنید و در بالای سر ببندید. با این تقسیم‌بندی راحت‌تر می‌توانید کار کنید. سپس موس یا ژل را کف دست خود قرار دهید و لابه‌لای موها پخش کنید. سشوار را اول روی حرارت زیاد بگذارید تا گرم شود، بعد حرارت را کم کنید. سرتان را کاملا به سمت پایین خم کرده؛ موها را به صورت حلقه‌ای داخل سری دیسپانسر گذاشته و به حالت دورانی روی تمام نقاط سرتان بچرخانید. برای موهای بالای سر هم این کار را تکرار کنید. می‌توان برای تثبیت کردن موها، در آخرین مرحله از تافت هم استفاده کرد.