بابلیس

در این دسته بندی در حال حاضر محصولی وجود ندارد در صورتی که شما محصولی در این دسته برای فروش دارید میتوانید به عنوان فروشنده در وب سایت ثبت نام کنید و محصولات خود را به فروش برسانید

بابلیس

استفاده از دستگاه های مخصوص حالت دادن موها می تواند یک ظاهر فانتزی و زیبا را برای موها ایجاد کند. انواع مختلفی از دستگاه های فر کننده مو در بازار وجود دارند که می توانید متناسب با نیاز خود یکی از انواع آن را خریداری کرده و مدلی خیره کننده و زیبا را برای موهای خود درست کنید.

می دانیم که ایجاد هرگونه حالت و آرایشی در موها مستلزم این است که موها تمیز و پاکیزه و فاقد چربی بیش از حد باشد. بنابراین در قدم اول، شستشوی موها می باشد. باید بدانید که در صورت چرب و کثیف بودن موها، ایجاد هرگونه حالت، مدل و آرایشی بر روی آن بی فایده و حتی در مواردی غیر ممکن می باشد. از طرفی دوام حالت موها و مخصوصا حالت فر و مواج در موها بسیار کم خواهد بود. بنابراین پس از شستشوی موها و خشک کردن نسبی آن اقدام به فر کردن مو به وسیله بابلیس مو می نمائیم. از طرفی باید به یاد داشت که اگر موها دارای حالتی وز، ضخیم و یا فر طبیعی بود باید قبل از شروع کاربراشینگ صاف و حرفه ای انجام شود تا هیچگونه گره ای در موها وجود نداشته باشد. به همین منظور است که در سالن های آرایش و زیبایی قبل از استفاده از بابلیس مو یک براشینگ حرفه ای و بی حالت انجام می شود. نکته بعدی این است که هیچگاه دسته بزرگی از موها را به یکباره به دور بابلیس نپیچید چرا که نتیجه کار بسیار کم دوام و نازیبا از آب در می آید. آسان طب به شما توصیه می کند قبل از شروع کار، تمام موها را با کلیپس پروانه ای در بالای سر جمع کرده و سپس لایه لایه موها را جدا کرده و شروع به کار نمائید.

مواد نگه دارنده قبل از بابلیس مو

اگر می خواهید در منزل به فر کردن موها بپردازید معمولا لزومی به استفاده از مواد نگه دارنده و موادحالت دهنده و... نمی باشد اما در سالن های آرایش معمولا برای ایجاد حالت ماندگار برای فرهای مو قبل از شروع کار و پس از براشینگ در زمان جدا کردن لایه لایه موها از اندکی ژل هارد یا چسب مو به شکلی بسیار جزئی استفاده می شود و پس از پیچیدن موها به دور بابلیس مو از اسپری فیکساتور جهت فیکس کردن موها استفاده خواهد شد. اما باید بدانید که استفاده از مواد نگه دارنده بر روی موها حالتی سخت و خشک و گاه بیش از حد براق در موها ایجاد می کند که مورد علاقه بسیاری از خانم ها نیست.