اتو مو

در این دسته بندی در حال حاضر محصولی وجود ندارد در صورتی که شما محصولی در این دسته برای فروش دارید میتوانید به عنوان فروشنده در وب سایت ثبت نام کنید و محصولات خود را به فروش برسانید

اتو مو

اتو ی مو یکی از وسایل آرایشی پرکاربرد در بین دختران و پسران جوان برای درست کردن موهایشان می باشد. همانطور که می دانید در بحث لوازم آرایشی و ابزارهای آرایشی رعایت اصول بهداشتی از مهمترین مسائل می باشد زیرا هرگونه کوتاهی در رعایت کردن بهداشت ، موجب وارد شدن آسیب های جدی به پوست و مو می شود. لذا استفاده از اتو مو و دیگر ابزار های پوست و مو به صورت شخصی امری ضروری است .

اتو های مو در دو سایز ساخته شده اند. اتو های کفه پهن و اتوهای کفه باریک.
اگر موهای بلندی دارید و می خواهید در سریعترین زمان و راحتترین روش به موهای صاف و خوش حالت برسید، اتوهای مو با صفحات پهن برای شما مناسب هستند.
اما اگر موهای شما کوتاه است یا می خواهید موهای خود را با اتو حالت بدهید ، به سراغ اتو موهای صفحه باریک بروید.
توجه داشته باشید اتوهایی که صفحات پهن دارند به هیچ وجه برای موهای کوتاه مناسب نیستند.

اگر شما هم از اتو مو  برای صاف کردن موهای تان استفاده می کنید لازم است نکاتی را رعایت کنید تا موهای تان در اثر استفاده ی مداوم آسیب نبیند و سالم بماند.
ما در این مقاله 8 نکته را برای تان جمع آوری کرده ایم که با رعایت این موارد تا حد زیادی می توانید سلامت موهای تان را حفظ کنید.
1ـ حتما قبل از اتو کشیدن موهای تان را خشک کنید(پیشنهاد می کنیم این کار را با سشوار انجام دهید) اما بخاطر میزان گرمای بالای اتو مو بهتر است کمی موهای تان تر باشد.
2ـ بعد از خشک کردن، از براق کننده های مو استفاده کنید تا موهای تان درخشان و زیباتر شود و یا می توانید با باد سرد سشوار هم این کار را انجام دهید چون باد سرد سشوار باعث براق کردن موهایتان میشود.
3ـ اگر موهای فر،وز و یا پرپشتی دارید، برای اتو کشیدن دسته های باریک و کمی را جدا کنید و اتو بکشید تا سریع تر و راحت تر موهای تان صاف شود.فقط از براق کننده ها قبل از اتو و از واکس و کرم مو بعد از اتو کشیدن استفاده کنید تا از موخوره جلوگیری کنید.
4ـ اما اگر موهای تان صاف و فقط کمی موج دارند، چون این نوع از موها به نسبت موهای فر، شکننده و ضعیف تر هستند پیشنهاد می کنیم قبل از اتو کشیدن کمی واکس یا کرم مو به انگشتان تان زده و به موهای تان بمالید تا لایه ای بین مو و اتو ایجاد شود.
5ـ و اگر موهای خیلی فری دارید ابتدا یک بار با جدا کردن دسته های کم از مو، و اتو کشیدن به آن ها واکس بمالید و دوباره دسته ی ضخیم تری از مو را اتو کنید تا کاملا صاف و مطابق میل تان باشد.
6ـ استفاده مداوم از اتو مو باعث ریزش و ضعیف شدن موهای تان می شود پیشنهاد می کنیم حداقل 24 ساعت به موهای تان استراحت دهید.
7ـ اگر موهای تان را رنگ، مش یا هایلایت کرده اید بخاطر دکلره و رنگ، مقاومت موهای تان در برابر حرارت کم می شود پس حتما قبل استفاده از اتو مو، کمی واکس به کف دست تان زده و به موهای تان بمالید تا لایه ای بین موهای تان و اتو ایجاد شود.
8ـ و مورد آخر اینکه اتو کشیدن از ریشه، به موهای تان آسیب زده و باعث ریزش آن ها می شود پس با کمی فاصله از ریشه، موهای تان را اتو کنید.