عطر زنانه ایو سن لورن مون پاریس 50 میل ادوپرفیوم  Yves Saint Laurent Mon Paris EDP 50ML perfume

عطر زنانه ایو سن لورن مون پاریس 50 میل ادوپرفیوم  Yves Saint Laurent Mon Paris EDP 50ML

 

الهام گرفته شده از پاریس، شهر عاشقان پرشور!

مون پقی، نماد سفری به شهر پاریس در کوتاه ترین زمان ممکن است. رایحه ای گیج کننده به همراه اشتیاقی وافر که احساسات را به شدت برانگیخته می کند. عشق، اجتناب ناپذیر و در عین حال دیوانه کننده است.

رایحه گیج کننده مون پقی بیان جدیدی از عشق و وسیله ای برای بروز احساسات، بدون در نظر گرفتن موانع است. مون پقی شما را وادار می کند تا لحظات را در تصرف خود در آورده، پا فراتر از زمان حال بگذارید و آماده برای به دام افتادن در آغوش عشقی پرشور شوید.

در ابتدا توت های قرمز و گلابی به سرعت رایحه ای فریبنده منتشر کرده و در ادامه گل داتوره سفید به عنوان روح این عطر، نمایانگر اشتیاق می شود. این عطر، ساختارهای گلی سنتی سابق را متحول کرده است.

تبلیغات این عطر به صورت یک فیلم به کارگردانی کلمان دورو و پیر دوپاکوئر بوده است. کریستا کوپر، مدل کانادایی و ژرمی لاهرته، هنرپیشه فرانسوی به همراه هم در نقاط مختلف پاریس شامل کلوپ، مترو، مناطق اطراف برج ایفل و همچنین بر سقف کاخ گارنیه در این تبلیغ ایفای نقش کرده اند

 

.The composition has a fruity start, intoxicating floral heart and a dark chypre base. It opens with a juicy and sweet blend of Calabria bergamot, strawberry, raspberry and pear. The heart is dominated by datura flower accompanied by a bouquet of peony, Chinese and Sambac jasmine and orange blossom. Airy crystal white musk (three types of it), ambroxan and an intense patchouli duo (from Indonesian and Guatemala) provide the provocative classic chypre signature base

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

عطر زنانه ایو سن لورن مون پاریس 50 میل ادوپرفیوم  Yves Saint Laurent Mon Paris EDP 50ML perfume

شرایط سفارش از خارج کشور

  • پرداخت فقط به صورت آنلاین
  • کنسل کردن خرید فقط تا 48 ساعت
  • ارسال 10 تا 20 روز کاری