ست عطر و ادکلن هدیه

نمایش:
مرتب کردن براساس:

ست ادوتویلت مردانه لجند امپر

ست ادوتویلت مردانه لجند امپر مناسب جلسه های رسمی و حساس با برندی اماراتی با رایحه تند و گرم اکثر ..

210,400 تومان

عطر طرح عروسک گربه - هدیه

عطر طرح عروسک گربه - بهترین هدیه روز ولنتاین هدیه روز عشق یا روز ولنتاین با تمام روزها متفاوت است..

124,000 تومان

عطر طرح عروسک خرس - هدیه

عطر طرح عروسک خرس - بهترین هدیه روز عشق یا روز دختر هدیه روز عشق یا روز ولنتاین با تمام روزها متف..

79,600 تومان

ادکلن و مام مردانه مرسدس بنز - Intense

ادکلن و مام مردانه مرسدس بنز – Intense با گروه بویایی چوبی و معتدل با ماندگاری زیاد   ..

0 تومان
ست عطر و ادکلن هدیه

عطر هدیه ای کوچک و جمع و جور است.

حمل و کادوپیچ کردن شیشه های عطر آسان است. سایز کوچک عطر برای غافل گیر کردن فرد دریافت کننده هدیه بسیار کارساز است در صورتی که اگر سایز آن بزرگ می بود حمل آن دشوار بود. اندازه ی کوچک این نتیجه را در پی دارد که حمل و نقل آن در بین کشورها آسان و مقرون به صرفه است. و برای بسیاری از فروشندگان عطر و ادکلن هزینه های ناشی از حمل و نقل عطرها قابل اغماض است.

امکان خرید عطر با هر توان مالی امکان پذیر است.

اگر چه عطرها بهترین هدیه با ارزش و لوکس هستند اما خرید عطرها با هر بودجه ای امکان پذیر است. شیشه های بزرگ و گران قیمت عطر هدیه ای ارزشمند و ستودنی است اما شیشه های کوچک نمونه ی آن نیز هستند که قیمت پاینی تری دارند. اگر چه برخی عطرها قیمت های بسیار گرانی دارند اما به راحتی می توانید عطری با هر قیمتی که مد نظرتان است پیدا کنید.

بسته بندی زیبا

درست است که عطر در درجه اول به خاطر بو و رایحه اش خریداری می شود. اما تولید کنندگان زیادی وقت و سرمایه خود را طرف ساخت شیشه ها و جعبه های زیبای عطر می کنند. بسیاری از مردم به خاطر زیبایی شیشه های عطر آن ها را در شلف های حمام در معرض نمایش قرار می دهند. همچنین از این شیشه های شکیل می توان دوباره استفاده کرد. جعبه های عطر نیز آن قدر خوب و زیبا طراحی می شوند که افرادی که وقت و تمایلی به کادوپیچ کردن عطرها ندارند نیازی به کادوپیچ کردن آن نمی بینند.

عطر طیف گسترده ای از رایحه های مختلف را شامل می شود.

چهار نوع رایحه ی اصلی برای عطرها وجود دارد که عبارتند از: رایحه ی شرقی، رایحه گل، رایحه خنک، رایحه چوبی. اما این بدان معنی نیست که عطرها تنها با این چهار رایحه وجود دارند. همچنین عطرها در انواع مردانه و زنانه طراحی شده اند. ممکن است نظیر به اتفاق صدها نوع عطر را در مغازه یا فروشگاه آنلاین دیده باشید. اما در نهایت فرد باید از بین آن ها عطری را پیدا کند که مناسب فرد دریافت کننده هدیه باشد. رایحه عطرها شامل رایحه های سنتی نظیر گل ها و ادویه جات نیز هستند اما عطرهایی که معروف تر هستند عطرهایی هستند که رایحه ی گیاهان تازه چیده شده را دارند نظیر گیاه کتان.