عطر و ادکلن مردانه مونت بلنک لجند اسپیریت  Mont Blanc Legend Spirit for men

عطر و ادکلن مردانه مونت بلنک لجند اسپیریت  Mont Blanc Legend Spirit for men

 

این عطر روغنی ، لجند اسپیریت (Legend Espirit) نام دارد. لجند اسپیریت با بوی شیرین و خنکش برای روزهای بهاری، تابستانی و پاییزی پیشنهاد می‌شود. 
پس از اسپری مون بلان لجند اسپیریت  بر روی بدن متوجه بوی نارنج، فلفل و گریپ ‌فروت خواهید شد. این ترکیب تند و شیرین، هیجان و شادی خوبی را در شما ایجاد می‌کند. پس از مدتی، این نت‌های آغازی جای خود را به نت‌های میانی خواهند داد. نت‌های میانی مون بلان لجند اسپیریت از هل، اسطوخودوس و نت‌های آبی ساخته‌شده‌اند. این ترکیب تند و اقیانوسی، علاوه بر ایجاد شور و نشاط، تمرکز را در شما بیشتر خواهد کرد.

 در ادامه و با گذشت زمان، نت‌های پایانی از راه رسیده و جای نت‌های میانی را خواهند گرفت. این نت‌های پایانی از ترکیب خزه‌ی اوک‌موس، مشک، چوب کشمیر و نت‌های چوبی تشکیل ‌شده‌اند. عطر و ادکلن مردانه مونت بلنک لجند اسپیریت Mont Blanc Legend Spirit for men ، عطری است شاداب، شیرین، تلخ و گیاهی که ترکیب بی نظیری از مرکبات، گیاهان و روایح دریایی را ارائه داده است.

رایحه ابتدایی عطر با بوی شیرین و شاداب مرکبات و حس تلخ، گیاهی و سبز اسطوخدوس آغاز می شود که حسی دریایی مانند و بسیار شاداب آنها را همراهی میکند. با گذر زمان عطر با حفظ حالت شاداب، شیرین و گیاهی خود پس از اضافه شدن رایحه چوبها کمی تلخ و چوبی نیز می گردد.

مونت بلنک با رایحه شیرین و خنکش ، اعتماد به‌ نفس ، آرامش و تعادل روحی را در شما ایجاد می‌کند . لجند مخصوص آقایان هست ومشتریان زیادی را داراست . این شرکت فروش خوبی را در این سال ها داشته و ادکلن هاش جزو پرفروش ترین ادکلن های دنیا هستند .لجند ماندگاری پنج الی هشت ساعته دارد و با توجه به قیمت خود پراکندگی و خط بوی خوبی را داراست .

 

مناسب برای

آقایان

برند

مونت بلنک

سایز

30 میل

طبع

خنک

فصل

بهاری ،تابستانی و پاییزی

پراکندگی

عالی

نوع رایحه

شیرین

ماندگاری

 5 تا 8 ساعت

اسانس اولیه

نارنج ، فلفل ، گریپ‌ فروت

اسانس میانی

اسطوخودوس , هل , آب

اسانس پایانی

هل ، اسطوخودوس ، نت‌های آبی

اسانس اصلی

خزه‌ ی اوک‌موس ، مشک ، چوب کشمیر و نت‌های چوبی

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

عطر و ادکلن مردانه مونت بلنک لجند اسپیریت  Mont Blanc Legend Spirit for men

  • میزان فروش: 153
  • تولید کننده: مونت بلنک
  • مدل لجند اسپیریت
  • موجودی: 5
  • کد محصول : 9584

برچسب ها: عطر و ادکلن مردانه مونت بلنک لجند اسپیریت  Mont Blanc Legend Spirit for men