به دلیل تعطیلات نوروز ، امکان تاخیر در تحویل سفارشات بعد از 23 اسفند وجود دارد .
ادکلن مردانه پلیس تو بی ایلوژنیست 125 میل– Police To Be ILLUSIONIST

ادکلن مردانه پلیس تو بی ایلوژنیست 125 میل– Police To Be ILLUSIONIST  با رایحه ی ترکیبی از نت های آبی و ترنج مناسب برای فصل گرما


بدون شک یکی از نام های بسیار معروف دنیای مد برند پلیس می باشد. این شرکت ایتالیایی محصولات بسیار متنوعی تولید می کند ، ویژگی بارز تولیدات این کمپانی ، خاص و منحصر بودن طراحی آن می باشد به نحوی که از دیگر برند ها کاملا متمایز است و همواره جسارت ستودنی در پشت سر گذاشتن حد و مرز  معمول بازار را دارد.

ادکلن مردانه پلیس تو بی ایلوژنیست 125 میل– Police To Be ILLUSIONIST در سال 2012 و یک سال پس از موفقیت چشمگیر اولین مدل از سری تو بی معرفی و عرضه شد. در نگاه اول طراحی غیر معمول شیشه جلب توجه می کند و خریدار را برای یک محصول متفاوت آماده می کند. نام انتخاب شده برای این ادکلن نیز یاد آور نمایش نامه هملت و جمله معروف ( بودن یا نبودن ) است که به نحوی زیرکانه روی جعبه حک شده است. طبع این عطر خنک و تند می باشد که برای استفاده در فصول گرم سال بسیار مناسب است. رایحه ابتدایی ترکیبی از نت های آبی ، ترنج و پیچک می باشد ، در رایحه میانی از سدر و زنبق استفاده شده است. رایحه پایه نیز از مشک و چوب کشمیری بدست آمده است.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ادکلن مردانه پلیس تو بی ایلوژنیست 125 میل– Police To Be ILLUSIONIST

  • میزان فروش: 284
  • تولید کننده: پلیس
  • مدل To Be ILLUSIONIST
  • موجودی: 0
  • کد محصول : 5162

برچسب ها: ادکلن مردانه پلیس تو بی ایلوژنیست 125 میل– Police To Be ILLUSIONIST, To Be ILLUSIONIST, ادکلن مردانه