مداد چشم پیچی کولوسال کژال میبلین Maybelline eyeliner Colossal Kajal

مداد چشم پیچی کولوسال کژال میبلین Maybelline eyeliner Colossal Kajal

 

مداد چشم کلوسال کژال از برند میبلین،با مکانیزم پیچی و نوک نرم طراحی شده است که بدون ایجاد سیاهی بر زیر چشم تا 12 ساعت ثابت می ماند.

برای تمامی خانم هایی که مدادی با بافت نرم و ماندگار را می پسندد. با مداد چشم کلوسال کژال میبلین، خط چشمی روان و نرمی را کشیده که تا 12 ساعت ماندگار می ماند.

 

ویژگی ها:

 

- دارای رنگدانه های عمیق مشکی

- ماندگار تا 12 ساعت

- مقاوم در برابر آب

- مانع از ایجاد اشک و سوزش

- حاوی ویتامین ای

- بدون ایجاد سیاهی بر زیر چشم

- مکانیزم پیچی (بدون نیازبه تراشیدن )

- بافت نرم

طریقه مصرف :

با چرخش قسمت انتهایی مدادچشم، مغزی آن را خارج کرده و روی خط بالایی پلک و یا خط درونی چشم، آرایش دلخواه خود را انجام دهید. برای پاک کردن می توانید از پدهای آرایشی استفاده کنید.

 

معرفی برند:

کمپانی میبلین توسط یک جوان 19 ساله به نام " تام لایل ویلیامز" درسال 1915 در شیکاگو شکل گرفت. چیزی که توجه ویلیامز را به خود جلب کرد ترکیبی از وازلین و ذغال بود که خواهرش میبل برای تیره کردن مژه هایش از آن استفاده می کرد. ویلیامز با ایده گرفتن از این ترکیب و فعالیت های شیمیایی توانست خط چشم مژه و ابرویی تولید کند که به صورت محدود به فروش رسید. اسم این خط چشم برگرفته از نام خواهرش به میبلین تغییر یافت. در سال 1927 کمپانی میبلین اولین ریمل به سبک مدرن برای استفاده روزانه را طراحی و تولید کرد. و در سال 1960 ریمل "اولترا لش" را به عنوان اولین ریمل به تولید انبوه رساند. .

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

مداد چشم پیچی کولوسال کژال میبلین Maybelline eyeliner Colossal Kajal

شرایط سفارش از خارج کشور

  • پرداخت فقط به صورت آنلاین
  • کنسل کردن خرید فقط تا 48 ساعت
  • ارسال 10 تا 20 روز کاری