ریمل حجم دهنده اسنس Essence - I love extreme Crazy Volume

ریمل حجم دهنده اسنس Essence - I love extreme Crazy Volume

 

ریمل در رنگ‌های مختلفی تولید میشود و بوسیله یک برس که نقش اساسی در تاثیر و خرید یک ریمل دارد مورد استفاده قرار می گیرد .ریمل یکی از ابزارهای آرایشی است که با تیره تر کردن و حالت دادن به مژه‌ها تاثیر زیبایی به چشم‌ها می بخشد. بلند و کوتاه بودن مژه شما را به داشتن ریملی که با توجه به نیاز و شناخت مژه‌ چشمانتان است ترغیب می کند .

ریمل حجم دهنده اسنسILove  Extreme Crazy Volume مخصوص کسانی است که عاشق مژه های حجیم هستند! محصولی حاوی رنگدانه های فوق العاده مشکی که تمامی مژه ها را به طور کامل پوشش میدهد. این ریمل از نوع ریمل‌های معمولی بوده و به‌ راحتی با آب و پاک‌ کننده‌های آرایشی پاک خواهد شد .

برس بزرگ  ریمل حجم دهنده Essence ILove Extreme Crazy Volume حجم مژه های شما را افزایش میدهد؛ حجیم و فوق العاده مشکی: ترکیبی ایده آل برای کسانی که به دنبال مژه هایی جذاب و فریبنده هستند!بافت مشکی و کرمی این محصول همه مژه های شما را پوشش میدهد و برس پلاستیکی و بزرگ این ریمل مژه های شما را فوق العاده حجیم میکند.

 طراحی رنگ محفظه ریمل به رنگ همتای «اکستریم» خود، اما به سبک معکوس است: حروف مشکی در پس زمینه صورتی ، مورد تایید آزمایشگاه چشم پزشکی .

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ریمل حجم دهنده اسنس Essence - I love extreme Crazy Volume

شرایط سفارش از خارج کشور

  • پرداخت فقط به صورت آنلاین
  • کنسل کردن خرید فقط تا 48 ساعت
  • ارسال 10 تا 20 روز کاری