ریمل حجم دهنده و بلند کننده Lash sensational میبلین Maybelline Lash Sensational Mascara

ریمل حجم دهنده و بلند کننده Lash sensational میبلین Maybelline Lash Sensational Mascara

 

چشم‌هایی که در نور می‌درخشد و به زیبایی تمام جلوه گر می‌شوند این توصیفی است که همه دوست دارند برای چشم های خود بیان کنند و یا چشم های خود را با جذابیتی حاصل از زیبایی مژه‌ها و چشم‌هایتان آرایش کنید. اما این کار به تنهایی و با حالا معمول چشم ها چندان امکانپذیر نیست.

 

آرایش چشم از قدیم یکی از مهم‌ترین روش‌های زیبا کردن صورت بوده است و اساسا شاید یک راز باستانی باشد که خانم ها به مدت چند هزار سال است که وقتی می‌خواهند صورت خود را آرایش کنند از چشم‌هایشان شروع می‌کنند. گاهی فقط همین چشم ها را آرایش می‌کنند و همین هم باعث می‌شود تا به امروز انواع و اقسام وسایل آرایش چشم تولید شود و در اختیار خانم‌ها قرار گیرد.

 

میبلین مخترع ریمل‌های امروزی است و شاید بتنوان گفت حرفه‌ای ترین مدل‌های ریمل توسط این برند بسیار بزرگ تولید می‌شود. ریمل‌های میبلین در انواع و اقسام بسیار گوناگونی تولید می‌شود و این سبب شده است که این برند در تولید ریمل یکی از مهم‌ترین و در عین حال گسترده ترین خط تولید ها را داشته باشد.

 

این توانایی بسیار خاص میبلین سبب شده است که ما در مو تن رو تقریبا همه ریمل‌های ساخت کارخانه میبلین را تهیه کنیم و در اختیار مو تن رویی های عزیز قرار دهیم. اما جدید ترین و در عین حال یکی از حرفه ترین مدل های ریمل میبلین، "ریمل حجم دهنده و بلند کننده Lash sensational میبلین" است ریملی خاص برای خانم هایی که می‌خواهند صورت خود را با یک راز کاملا حرفه‌ای آرایش کنند و حاضرند برای آن یک محصول حرفه‌ای را تهیه کنند .

 

ریمل حجم دهنده و بلند کننده Lash sensational میبلین  در خود ترکیبی از مرکب با حداقل موم را دارد این ترکیب خاص در ریمل حجم دهنده و بلند کننده Lash sensational میبلین‌  سبب می شود مژها از نوک به یک دیگر نچسبند و اگر درست از آن استفاده کنید مژه های شما  در پایین پرپشت و بسیار سیاه می‌شوند  و حالتی ستاره‌ای و بسیار زیبا را تشکیل می‌دهند. ریمل حجم دهنده و بلند کننده Lash sensational میبلین‌ از دسته ریمل‌های بسیار سیاه است ریمل‌هایی که مخصوص مژه های بور و کوتاه درست شده‌اند و در رنگ چشم‌های روشن یک شاهکار تمام عیار را پدید می‌آورد.

 

ریمل حجم دهنده و بلند کننده Lash sensational میبلین  یک برس منحصر به فرد دارد این برس 50 پرز بلند برای قراردادن حجم مناسبی از مواد ریمل بر روی صورت را دارد پرز هایی که می‌توانند به صورت خاصی مژه‌های شما را حالت دهند.

 

برس ریمل حجم دهنده و بلند کننده Lash sensational میبلین‌  به صورت قوسی طراحی شده است و از هر دو سوی قوس آن  باید برای ریمل زدن و استفاده استفاده کرد. این موضوع را در نحوه استفاده این ریمل به خوبی توضیح می‌دهیم.

 

آخرین نکته‌ای که برای این ریمل می توانیم توضیح دهیم تأییده های ریمل حجم دهنده و بلند کننده Lash sensational میبلین‌ است . این ریمل توسط چشم پزشکان تست شده و مورد تأیید آنها قرار گرفته است و کسانی که از لنزهای تماسی استفاده می‌کنند می توانند از این ریمل برای زیبایی بخشیدن به چشم هایشان بهره بجویند.

 

نحوه استفاده

 

از آنجایی که برس ریمل حجم دهنده و بلند کننده Lash sensational میبلین  بسیار خاص طراحی شده  و کار کردن با آن کمی با دیگر ریمل‌ها متفاوت است. از قسمت داخلی قوس برس ریمل برای پر پشت کردن مژه‌ها استفاده می‌شود. از قسمت ریشه مژه‌ها با حرکتی کاملا قوسی برس را به بالا بکشید این کار سبب می شود در ناحیه انتهایی مژه ها پر پشتی خاصی به خود بگیرد.

 

اما از قوس بیرونی برس ریمل حجم دهنده و بلند کننده Lash sensational میبلین‌ می‌توانید برای بلند کردن قسمت مرکزی و یا انتهای  مژه‌ها استفاده کنید این حالت برس اساسا  برای کسانی درست شده است که می‌خواهند علاوه بر بلند کردن و پرپشت کردن مژه‌ها، مژه‌های خود را حالتی به مراتب زیباتر از همیشه بدهند.

 

تأثیر استفاده

 

فرمول ریمل‌های میبلین بیشتر طوری طراحی شده‌اند که مژه‌ها را تار به تار از هم جدا کند و همین هم سبب می‌شود که ریمل‌های میبلین برای فشن استایلر‌ها استفاده شود. از این رو در فرمول ریمل حجم دهنده و بلند کننده Lash sensational میبلین از کم‌ترین میزان موم برای حجیم‌تر کردن چشم‌ها استفاده شده است. از سوی دیگر حجیم تر کردن مژه‌ها را به رنگ بسیار سیاه این ریمل سپرده‌اند.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ریمل حجم دهنده و بلند کننده Lash sensational میبلین Maybelline Lash Sensational Mascara

ارسال از خارج کشور می باشد و به مدت 15 روز کاری زمان نیاز است


این محصول فعلا در انبار موجود نیست در صورتی که شما دارای این محصول هستید میتوانید با عضویت به عنوان فروشنده این محصول را در ایران بازار به فروش برسانید