بالم لب

نمایش:
مرتب کردن براساس:

پکیج کرم دست و ناخن مدل Atoderm Main همراه استیک لب Atoderm بایودرما

پکیج کرم دست و ناخن مدل Atoderm Main + استیک لب  Atoderm  بایودرما، ترمیم کننده پوستهای آس..

0 تومان

بالم مرطوب کننده لب MOISTURE REPLENISHING LIP BALM کلارنس- 15میل

بالم لب مرطوب کننده MOISTURE REPLENISHING LIP BALM کلارنس- 15 میل محصولی قدرتمند برای لبهای حساس و آ..

0 تومان
بالم لب
بالم لب در رنگ های مختلفی وجود دارد و بعنوان مرطوب کننده نیز بکار می روند، قبل از استفاده از برق لب باید لب مرطوب باشد و بالم لب بهترین مرطوب کننده است.  بالم لب می تواند به عنوان رژ لب هم بکار رود. البته رنگ بالم ها در برابر رژ لب بسیار تیز و نافذ است و هنگامی که غافلگیرانه لب هایتان را لیس می زنید متوجه می شوید که طعم آن بر خلاف طعم رژلب ناخوشایند نیست. آن ها طعم و رنگ متفاوتی دارند. مثلا اگر یک هلو را بو کنید می بینید که بالم لب شما هم مزه هلو می دهد.

بالم لب نوعی مرطوب کننده و پماد موضعی برای درمان خشکی لب و آب رسان لب است. جالب است بدانید که در لب هیچ غده عرقی وجود ندارد و در نتیجه هیچ گاه لب ها عرق نمی کنند. بدین دلیل است که در زمستان خشک می شوند و مدام آن ها را خیس می کنیم. برای آرایش لب، از لاک لب، رژلب، خط لب و برق لب استفاده می کنیم. بالم لب  نیز یکی دیگر از محصولاتی است که برای آرایش لب مورد استفاده قرار می گیرد.

یک بالم لب مناسب، دارای چه ویژگی‌هایی است؟

1. بهتر است بالم لب دارای انواع ویتامین‌ها برای تغذیه پوست لب باشد.

2. دارای SPF برای مراقبت در برابر نور خورشید باشد.

3. دارای آنتی اکسیدان برای ترمیم بافت آسیب دیده لب باشد.

4. طبیعی و بدون اسانس تحریک کننده باشد.

وقتی صحبت از ترکیبات طبیعی باشد همه تصور می کنیم خوب است، در حالی که همیشه این طور نیست. برای مثال، جوهر نعناع خشکی که در بالا ذکر شد از گیاه نعناع گرفته شده و به دلیل تاثیر خنک کنندگی و تسکین دهندگی اش وارد ترکیبات  بالم لب می شود. اما باید بدانید که همین حس خنک کنندگی باعث خشکی پوست می شود. اسید سالسیلیک برای پوست های حساس بسیار مضر است و باعث می شود شما باید بالم لب را مدام تمدید کنید. در بیشتر بالم ها نوعی قند طبیعی وجود دارد که موجب طعم دهندگی آن ها می شود. در غیر این صورت، طعم آن ها مثل موم است که بسیار خوب می باشد و از روغن چند گیاه بدست می آید.